استمرار تولید ایمن و پایدار در شرکت ملی نفت ایران

مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی به مناسبت روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی، بر استمرار تولید ایمن و پایدار با رعایت الزام‌های نظام مدیریت اچ‌اس‌یی در نفت تأکید کرد.

دوشنبه 7 مهر ماه 1399
حفر ۶۴ حلقه چاه‌ نفت و گاز در ۶ ماه نخست امسال

۶۴ حلقه چاه نفت و گاز با تلاش متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در ۶ ماه نخست امسال در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور حفر شد.

یکشنبه 6 مهر ماه 1399
هزینه‌کرد قراردادهای پژوهشی ازدیاد برداشت چندروزه جبران می‌شود

توسعه فناورانه میدان‌های هیدروکربوری به‌واسطه ۱۳ قراردادی که به‌تازگی میان شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی امضا شد وارد مرحله جدیدی شده و حالا با احتساب ۹ قراردادی که پیش از این امضا شده بود، زمینه انجام مطالعات ازدیاد برداشت حدود ۵۰ درصد از ذخایر نفت و گاز کشور و همین‌طور زمینه مشارکت ۱۳ دانشگاه و مرکز تحقیقاتی در این فرآیند فراهم شده است.

یکشنبه 6 مهر ماه 1399
نخستین قرارداد واگذاری لیسانس ایرانی MTP امضا می‌شود

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از امضای قرارداد واگذاری لیسانس، اسناد مهندسی فرآیندی و مهندسی پایه طرح تولید پروپیلن از متانول با ظرفیت سالانه ۱۲۰ هزار تن میان این شرکت و پتروشیمی فاتح کیمیا در روز پنجشنبه (سوم مهرماه) خبر داد.

چهارشنبه 2 مهر ماه 1399
مجمع عمومی عادی سال ۹۸ ایدرو برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به اسفند ۱۳۹۸با ، حضور نمایندگان وزارتخانه های صمت ،‌نیرو ،‌دفاع ،‌اقتصاد و دارایی ،‌تعاون و سازمان برنامه و بودجه همچنین نمایندگان سازمان حسابرسی برگزار شد.

چهارشنبه 2 مهر ماه 1399
تقدیر معاون وزیر و سرپرست ایدرو از برگزاری مناسب مجمع

امیر بیات معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران از اعضای هیات عامل ، معاونان ، مدیران و همکاران سازمان به پاس زحمات آنان در برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی سالیانه ایدرو تقدیر و تشکر کرد .

چهارشنبه 2 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  ...  بعدی  آخرین