قرارداد میدان نفتی منصوری تا نیمه نخست اسفند نهایی می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: قرارداد میدان نفتی منصوری تا نیمه نخست اسفندماه نهایی می‌شود و ۲ شرکت برای طرح توسعه این میدان انتخاب شده‌اند.

یکشنبه 8 بهمن ماه 1396
شرکت ملی حفاری در مناقصات بین‎المللی حفاری عراق حضور می‌یابد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به رویکرد این شرکت برای حضور در بازارهای جهانی، از برنامه‎ریزی برای شرکت در مناقصه‌های بین‎المللی حفاری در کشور عراق خبر داد.

پنجشنبه 5 بهمن ماه 1396
نخستین سکوی فاز ۱۴ پارس جنوبی با موفقیت نصب شد

عملیات نصب نخستین عرشه دریایی طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه، ۴ بهمن ۹۶) توسط شناور نصاب اوشنیک ۵۰۰۰ در آبهای خلیج فارس با موفقیت انجام شد.

چهارشنبه 4 بهمن ماه 1396
انجام ۲۱۶ هزار متر حفاری چاه های نفت و گاز در ۱۰ ماه اول امسال

شرکت ملی حفاری ایران توانسته است از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه امسال تعداد ۱۳۴ حلقه چاه های نفت و گاز به متراژ ۲۱۶ هزار متر را حفر و تکمیل کند.

چهارشنبه 4 بهمن ماه 1396
وضعیت ایران در گزارش رقابت پذیری جهانی سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸

در آخرین گزارش رقابت­ پذیری جهانی که با استفاده از اطلاعات سال ۲۰۱۷ میلادی و با هدف ارائه برنامه اصلاحات کشورها در سال ۲۰۱۸ منتشر شده، ایران رتبه ۶۹ را در میان ۱۳۷ کشور مورد بررسی کسب کرده که در مقایسه با سال گذشته ۷ رتبه صعود داشته است.

سه شنبه 3 بهمن ماه 1396
مذاکرات با شل، توتال و عراق در میادین نفتی از زبان منوچهری

معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه با شل مذاکرات مستقیمی نداشتیم، به فعالیت شرکت توتال در فاز ۱۱ اشاره کرد و از توافق ایران و عراق برای واحدسازی دو میدان کوچک نفتی در خرمشهر خبر داد.

سه شنبه 3 بهمن ماه 1396
اولین  قبلی  ...  336  337  338  339  340  341  342  343  344  345  بعدی  آخرین