تصویب ۲۲۶ طرح اقتصادی در ۵۰ نشست شورای عالی اقتصادی

رئیس جمهوری در دیدار اعضای شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی با مقام معظم رهبری اعلام کرد: شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی از زمان تشکیل تاکنون ۲۲۶ طرح را در حوزه‌های کلیدی اقتصاد کشور بررسی و تصویب کرده است.

سه شنبه 4 آذر ماه 1399
رهبر انقلاب: راه غلبه بر تحریم‌ها مشکلاتی دارد اما خوش‌عاقبت است

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: مسیر غلبه بر تحریم‌ها و بی‌اثر کردن آنها ممکن است در ابتدای کار، مشکلاتی داشته باشد اما خوش‌عاقبت است.اگر با تلاش و با سینه سپر کردن در مقابل مشکلات بتوانیم بر تحریم‌ها غلبه کنیم و طرف مقابل بی‌اثر شدن تحریم‌ها را ببیند، به‌تدریج دست از تحریم برخواهد داشت.

سه شنبه 4 آذر ماه 1399
افزایش درآمدهای نفتی صرف تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای می‌شود

رئیس جمهوری کاهش مستمر اتکا بودجه به نفت را از دستاوردهای بزرگ اقتصاد مقاومتی در دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: افزایش درآمدهای نفتی کشور صرف تامین امکانات برای تقویت زیرساخت‌های توسعه ای کشور می‌شود.

یکشنبه 2 آذر ماه 1399
حفر ۸۲ حلقه چاه نفت و گاز در ۸ ماه امسال

شرکت ملی حفاری ایران در هشت ماه امسال موفق به حفاری و تکمیل ۸۲ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور شده است.

یکشنبه 2 آذر ماه 1399
مطالعات ازدیاد برداشت پژوهشگاه نفت در رگ سفید آغاز شد

پژوهشگاه صنعت نفت فاز نخست مطالعه بهبود ازدیاد برداشت میدان رگ سفید را آغاز کرد.

یکشنبه 2 آذر ماه 1399
اَبَرطرح های صنعتی و عمرانی که در روزهای تحریم و کرونا افتتاح شدند

توسعه زیرساخت های عمرانی کشور از سوی دولت بی توجه به غرولندهای سیاسی و در شرایط سخت تحریم و کرونا ادامه دارد و قوه مجریه نشان داده است که مسوولیت خطیر خود را در آبادانی کشور با افتتاح مداوم طرح ها و اَبَرطرح های صنعتی و عمرانی به انجام می رساند.

شنبه 1 آذر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  ...  بعدی  آخرین