تکمیل و بهره‌برداری بسیاری از طرح‌های صنعت نفت نتیجه برجام بود

رئیس‌جمهوری گفت: بهره‌برداری تعداد زیادی از فازهای پارس‌جنوبی، افتتاح مجتمع‌های پر شمار پتروشیمی و تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس از اتفاق‌های مهم کشور پس از امضای برجام و گشایش‌های اقتصادی بود.

چهارشنبه 12 آذر ماه 1399
تاکید معاون وزیر صمت بر آمادگی ایدرو برای کمک به توسعه صنعتی آذربایجان غربی

معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در دیدار استاندار آذربایجان غربی، بر شتاب بخشی اجرای طرح های صنعتی و تسهیل فرایند توسعه سرمایه گذاری صنعتی در این استان تاکید کرد .

چهارشنبه 12 آذر ماه 1399
توافق برای تمدید کاهش تولید ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه‌ای نفت سخت است

وزیر نفت گفت: موضوع تمدید کاهش تولید ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه‌ای نفت در نشست اوپک مطرح است، اما توافق در این زمینه سخت خواهد بود.

سه شنبه 11 آذر ماه 1399
آمادگی ایران برای همکاری با اعضای شانگهای در انتقال و صادرات انرژی

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: ایران آمادگی دارد به‌عنوان یکی از کانون‌های غنی انرژی و شاهراه‌های مواصلاتی منطقه با کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای برای پیشبرد اهداف اقتصادی مشترک از جمله انتقال و صادرات انرژی و ترانزیت کالا همکاری کند.

دوشنبه 10 آذر ماه 1399
رزم حسینی: سامانه جامع تجارت ایران آغاز فصل جدیدی در شفافیت خواهد بود

وزیر صنعت، معدن و تجارت سامانه جامع تجارت ایران را آغاز فصل جدیدی در شفافیت عنوان و برضرورت اهتمام دستگاه های مرتبط برای تسریع در تکمیل این سامانه تاکید کرد.

یکشنبه 9 آذر ماه 1399
تسلیت به مناسبت درگذشت پدر بزرگ گرامی مهندس مهدی داودآبادی مدیرعامل ایدرواویل

همکاران شرکت توسعه صنایع نفت و گاز گسترش ایرانیان ( ایدرواویل) درگذشت حاج محمد داودآبادی، بزرگ خاندان و پدربزرگ گرامی آقای مهندس مهدی داودآبادی، مدیرعامل محترم این شرکت را تسلیت گفتند.

یکشنبه 9 آذر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  ...  بعدی  آخرین