پیگیری ۳۰ پروژه زیرساختی و ۱۹ پروژه توسعه‌ای در سواحل مکران

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از آمادگی این شرکت برای توسعه همکاری‌های مشترک با جهاد دانشگاهی خوزستان خبرداد و گفت: از پژوهشگران مجموعه جهاد دانشگاهی دعوت می‌شود بازدیدی از واحدهای نفت و گاز داشته باشند تا بتوانند برای رفع نیازها، بهتر برنامه‌ریزی کنند.

سه شنبه 26 شهریور ماه 1398
رحمانی: بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه‌های داخلی‌سازی باشد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به دنبال داخلی‌سازی حدود ۱۰ میلیارد دلار از قطعات و ملزومات وارداتی تا سال ۱۴۰۰ هستیم که در این زمینه بانک‌ صنعت و معدن در حوزه تامین مالی این ماموریت می‌تواند نقش مهمی ایفا کند.

سه شنبه 26 شهریور ماه 1398
زنگنه: تحریم‌ها صنعت نفت را متوقف نکرده است؛ ما زنده‌ایم

وزیر نفت گفت: نمی‌خواهیم رجزخوانی کنیم و یا بگوییم چه کارهایی انجام داده‌ایم؛ اما ما نشان داده‌ایم که آمریکا نمی‌تواند صادرات نفت ایران را صفر کند. تحریم‌ها صنعت نفت ایران را متوقف نکرده است؛ ما فعالیم. ما زنده‌ایم.

شنبه 23 شهریور ماه 1398
شرکت چینی عملا در طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی حضور ندارد

وزیر نفت گفت: شرکت سی‌ان‌پی‌سی‌آی چین به‌طور رسمی حضور نداشتن در طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی را اعلام نکرده است، اما در عمل نیستند.

شنبه 23 شهریور ماه 1398
استفاده از ظرفیت‌های داخلی، خط‌مشی توسعه میدان بلال است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، خط‌مشی و اولویت اصلی شرکت ملی نفت ایران را در توسعه میدان مشترک گازی بلال، استفاده حداکثری از ظرفیت‌ و توانمندی شرکت‌های ایرانی خواند.

شنبه 23 شهریور ماه 1398
راهکار بلندمدت جلوگیری از افت فشار مخزن گازی پارس جنوبی آغاز شد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس ضمن تشریح راهکار کوتاه مدت و بلندمدت برای جلوگیری از افت فشار گاز در میدان گازی پارس جنوبی، گفت: امضای قرارداد توسعه میدان بلال یکی از راهکارهای بلندمدت برای جلوگیری از افت فشار گاز در پارس جنوبی است.

شنبه 23 شهریور ماه 1398
اولین  قبلی  ...  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  ...  بعدی  آخرین