قرارداد ۲ پروژه لرزه‌نگاری پانیذ و باشت به‌زودی امضا می‌شود

مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در روزهای آینده قرارداد دو پروژه لرزه‌نگاری «باشت» و «پانیذ» را با شرکت‌های ایرانی امضا می‌کند که در این میان پروژه لرزه‌نگاری سه‌بعدی پانیذ، بزرگ‌ترین پروژه لرزه‌نگاری آبی - خاکی کشور خواهد بود.

چهارشنبه 3 مهر ماه 1398
همکاری ایدرو شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای تولید و ساخت نیازهای پلیمری و پتروشیمی صنایع کشور

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای ارتباط و گسترش همکاری های فیمابین در زمینه تولید، ساخت و تامین مواد اولیه پتروشیمی مورد نیاز صنایع داخلی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

چهارشنبه 3 مهر ماه 1398
داخلی سازی نیازهای پلیمری و پتروشیمی صنعت کشور

معاون وزیر صنعت معدن تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم امضای تفاهم نامه تعمیق ساخت داخل با شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت : بر اساس هم افزایی بین بخش صنعت و بخش پتروشیمی برنامه ریزی برای حداکثر داخلی سازی نیازهای پلیمری و پتروشیمی صنایع انجام می شود.

چهارشنبه 3 مهر ماه 1398
خداحافظی با مدیران ناکارآمد

وزیر صنعت، معدن و تجارت که در مجمع عمومی سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) حاضر شده بود، موضوع‌هایی را مطرح کرد که مبتلابه بخش‌های مختلف از جمله اقتصادی است؛ یکی از آنها خداحافظی با مدیران ناکارآمد است.

دوشنبه 1 مهر ماه 1398
حضور نیروهای خارجی برای امنیت نفت و انرژی منطقه مشکل‌زاست

رئیس جمهوری با بیان اینکه ایران با همکاری کشورهای مختلف می‌تواند امنیت خلیج‌فارس، دریای عمان و تنگه هرمز را برقرار کند، گفت: حضور نیروهای خارجی برای امنیت نفت و انرژی منطقه مشکل‌زا و خطرناک است.

یکشنبه 31 شهریور ماه 1398
وزیر صنعت: برنامه کاهش ۱۰ میلیارد دلاری واردات اجرا می‌شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه کاهش واردات در افق ۱۴۰۰ به میزان ۱۰ میلیارد دلار خبر داد که امسال با سرمایه گذاری لازم به میزان چهار میلیارد دلار مورد انتظار است.

یکشنبه 31 شهریور ماه 1398
اولین  قبلی  ...  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  ...  بعدی  آخرین