دشمن در جنگ اقتصادی شکست خورده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دشمن بدون تردید در جنگ اقتصادی تاکنون شکست خورده زیرا می‌خواست تا پایان سال ۹۷ تمامی واحدهای تولیدی بزرگ و کوچک تعطیل و بیکاری در کشور میلیونی شود اما تولید از سال گذشته افزایش داشته است.

جمعه 5 مهر ماه 1398
همکاری با سازندگان داخلی منوط به ثبت‌نام در سامانه تامین کالای نفت است

مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران گفت: شرکت‌های توانمند داخلی که تمایل به خوداظهاری و همکاری با صنعت نفت دارند با مراجعه به پرتال وزارت نفت در سامانه الکترونیکی تامین کالای نفت (EP) این وزارتخانه ثبت‌نام کنند.

جمعه 5 مهر ماه 1398
شرکت نفت زاگرس جنوبی از سازندگان تجهیزات نفتی در فارس حمایت می‌کند

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از آمادگی کامل این شرکت برای حمایت از شرکت‌های خصوصی و توانمندسازی سازندگان داخلی و فعال تجهیزات صنعت نفت در سطح استان خبر داد.

جمعه 5 مهر ماه 1398
کرباسیان: ما در صنعت نفت تمام‌قد در کنار مردم ایستاده‌ایم

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همزمان با هفته دفاع مقدس، پیامی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

چهارشنبه 3 مهر ماه 1398
بزرگ‌ترین پروژه لرزه‌نگاری آبی - خاکی کشور کلید می‌خورد

مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در روزهای آینده قرارداد دو پروژه لرزه‌نگاری «باشت» و «پانیذ» را با شرکت‌های ایرانی امضا می‌کند که در این میان پروژه لرزه‌نگاری سه‌بعدی پانیذ، بزرگ‌ترین پروژه لرزه‌نگاری آبی - خاکی کشور خواهد بود.

چهارشنبه 3 مهر ماه 1398
رحمانی: استخراج مواد معدنی به ۵۰۰ میلیون تن رسید

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: براساس آمارهای اعلام شده، ارزش تولیدات بخش معدن و صنایع معدنی در سال گذشته از ۲۰ میلیارد دلار گذشت و میزان استخراج مواد معدنی نیز به ۵۰۰ میلیون تن رسید.

چهارشنبه 3 مهر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  ...  بعدی  آخرین