تحقق بیش از ۱۰۴ درصدی برنامه تولید تکلیفی نفت شرکت آغاجاری

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری از تحقق ۱۰۴.۶ درصدی برنامه تولید تکلیفی این شرکت در نیمه نخست امسال خبر داد.

یکشنبه 7 مهر ماه 1398
اصول اچ‌اس‌یی مذاکره‌پذیر نیست

مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه فرهنگ ایمنی از لایه‌های بالایی سازمان باید به لایه‌های انتهایی و پیمانکاری تزریق شود، گفت: مباحث مرتبط با ایمنی، بهداشت و محیط زیست موضوعی مهم است که قابل مذاکره سر میز نیست.

یکشنبه 7 مهر ماه 1398
ضرورت هوشیاری صنعت نفت در برابر تهدیدهای سایبری

وزیر نفت در پیامی با تبریک روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی تاکید کرده که همه شرکت‌ها و تاسیسات صنعت نفت در شرایطی که تحریم‌ها صنعت نفت را نشانه گرفته است، در برابر تهدیدهای فیزیکی و سایبری هوشیاری کامل داشته باشند.

یکشنبه 7 مهر ماه 1398
دشمن در جنگ اقتصادی شکست خورده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دشمن بدون تردید در جنگ اقتصادی تاکنون شکست خورده زیرا می‌خواست تا پایان سال ۹۷ تمامی واحدهای تولیدی بزرگ و کوچک تعطیل و بیکاری در کشور میلیونی شود اما تولید از سال گذشته افزایش داشته است.

جمعه 5 مهر ماه 1398
همکاری با سازندگان داخلی منوط به ثبت‌نام در سامانه تامین کالای نفت است

مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران گفت: شرکت‌های توانمند داخلی که تمایل به خوداظهاری و همکاری با صنعت نفت دارند با مراجعه به پرتال وزارت نفت در سامانه الکترونیکی تامین کالای نفت (EP) این وزارتخانه ثبت‌نام کنند.

جمعه 5 مهر ماه 1398
شرکت نفت زاگرس جنوبی از سازندگان تجهیزات نفتی در فارس حمایت می‌کند

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از آمادگی کامل این شرکت برای حمایت از شرکت‌های خصوصی و توانمندسازی سازندگان داخلی و فعال تجهیزات صنعت نفت در سطح استان خبر داد.

جمعه 5 مهر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  ...  بعدی  آخرین