ارمنستان خواستار تمدید موافقتنامه تهاتر گاز و برق با ایران تا ۲۰۴۰ شد

نخست وزیر ارمنستان در دیدار با رئیس جمهوری گفت: ایران منبع پایداری برای تامین انرژی و گاز ارمنستان است و ایروان خواستار تمدید موافقتنامه تهاتر گاز و برق با ایران تا سال ۲۰۴۰ میلادی است.

سه شنبه 9 مهر ماه 1398
زنگنه: تحریم علیه یکایک ملت ایران است، نه حکومت و نظام اسلامی

وزیر نفت با بیان اینکه هدف به صفر رساندن صادرات نفت ایران با فداکاری مدیران و کارکنان صنعت نفت، محقق نشده است و نخواهد شد، گفت: شهادت می‌دهم همکاران فعال در این بخش‌ها با همان روحیه فداکاری رزمندگان دوران جنگ تحمیلی کار می‌کنند.

سه شنبه 9 مهر ماه 1398
رعایت اصول ایمنی در تاسیسات باید به فرهنگ تبدیل شود

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان آموزش مستمر کارکنان و تبدیل ایمنی به فرهنگ را از ارکان ارتقای سطح ایمنی دانست و گفت: حداکثر کردن سطح پوشش ایمنی برای حفاظت از جان انسان‌ها و اموال عمومی، زمینه توسعه حداکثری را برای ما مهیا می‌کند.

دوشنبه 8 مهر ماه 1398
زنگنه: برای بررسی همکاری‌های ایران و روسیه با نواک دیدار می‌کنم

وزیر نفت از گفت‌وگو با الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه، درباره بررسی روابط دوجانبه بین دو کشور در مسکو خبر داد.

دوشنبه 8 مهر ماه 1398
در سال رونق تولید باید امید در دل‌ها زنده باشد

وزیر نفت با تاکید بر اینکه ساخت کالای داخلی با جدیت پیگیری می‌شود، گفت: در سال رونق تولید باید امید در دل‌ها زنده باشد و ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

دوشنبه 8 مهر ماه 1398
فعالیت هم‌زمان ۵۰ جبهه کاری در طرح ملی انتقال نفت‌خام گوره به جاسک

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از فعالیت هم‌زمان در قالب ۵۰ جبهه کاری در طرح ملی انتقال نفت خام گوره به جاسک خبر داد و ابراز امیدواری کرد شرکت‌های داخلی فعال در این طرح با توجه به سه اصل کیفیت، هزینه و زمان، به اعتماد صنعت نفت به بهترین شکل پاسخ دهند.

دوشنبه 8 مهر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  ...  بعدی  آخرین