ضرورت هم‌اندیشی مشترک بازار انرژی و نظام مالی کشور

رئیس موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی بر ضرورت هم‌اندیشی و همکاری مشترک میان نظام مالی و بازار انرژی کشور تاکید کرد و گفت: برگزاری کنفرانس توسعه نظام مالی در صنعت نفت می‌تواند گره‌گشای توسعه کار در صنعت نفت باشد.

دوشنبه 29 مهر ماه 1398
جابه‌جایی ۶۷ دستگاه حفاری خشکی در نیمه نخست امسال

سرپرست مدیریت خدمات شرکت ملی حفاری ایران از جابه‌جایی ۶۷ دستگاه حفاری در نیمه نخست امسال در مناطق عملیاتی خشکی استان‎های نفت‌خیز کشور خبر داد.

یکشنبه 28 مهر ماه 1398
تمرکز بر تولید ایمن و پایدار افزایش می‌یابد

معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران گفت: تداوم روند واگذاری عملیات بهره‌برداری میدان‌ها به شرکت‌های بهره‎بردار، به انجام بهتر و متمرکزتر عملیات مرتبط در هر یک از بخش‌های تولید و توسعه نفت و گاز منتهی می‌شود.

یکشنبه 28 مهر ماه 1398
بررسی قرارداد توسعه ۴ میدان‌ نفتی در نشست هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی

قراردادهای طرح توسعه و بهره‌برداری از میدان‌های نفتی آبان، پایدار غرب، سپهر و جفیر در سیزدهمین نشست هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی بررسی و ارزیابی شد.

پنجشنبه 25 مهر ماه 1398
۲ سکوی فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی همزمان راهی خلیج فارس شدند

پس از پایان مراحل بارگیری و مهاربندی دو سکوی باقی‌مانده اصلی و اقماری فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی، این دو عرشه دریایی راهی آب‌های خلیج فارس شدند.

چهارشنبه 24 مهر ماه 1398
پیگیری روش‌های نوین جذب سرمایه در پروژه‌های نفت و گاز

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: استفاده از انواع اوراق و روش‌های نوین تامین مالی به‌منظور جذب سرمایه مردمی برای سرعت‌بخشی به اجرای پروژه‌های نفت و گاز در دستور کار قرار دارد.

چهارشنبه 24 مهر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  ...  بعدی  آخرین