تولید نفت شرکت اروندان ۵۰ هزار بشکه در روز افزایش می‌یابد/ برگزاری مناقصه طرح توسعه میدان نفتی سهراب

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با انجام برنامه توسعه ای میدان های مشترک غرب کارون، تا پایان امسال میزان تولید نفت این بخش به میزان ۵۰ هزار بشکه در روز افزایش می یابد.

شنبه 4 آبان ماه 1398
ضرورت ایجاد فرآیند مستمر و پایدار برای رونق تولید فناوری در داخل

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: دوران تحریم برای پژوهشگاه یک فرصت محسوب می‌شود و باید برای فرهنگ اتکاء به داخل و رونق تولید فناوری در داخل، یک فرآیند مستمر و پایدار را در دستور کار خود قرار دهیم.

شنبه 4 آبان ماه 1398
آینده بهتری در انتظار بخش خصوصی فعال در صنعت نفت است

وزیر نفت در گفت‌وگو و دیدار با فعالان بخش خصوصی، آینده‌ای روشن را پیش‌روی نقش‌آفرینی بخش خصوصی در صنعت نفت ترسیم کرد و گفت: در شرایط کنونی سهم خصولتی‌ها در فعالیت‌های نفتی بالاتر از خصوصی‌هاست، آما آینده‌ای روشن و بهتر در انتظار بخش خصوصی خواهد بود.

چهارشنبه 1 آبان ماه 1398
عملکرد صنعت نفت نشان‌دهنده حمایت حداکثری از شرکت‌های ایرانی است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مهم‌ترین اقدام‌های انجام‌شده در صنعت نفت با هدف حمایت از ظرفیت‌های داخلی اشاره کرد و گفت: عملکرد صنعت نفت، نشان‌دهنده حمایت حداکثری این صنعت از شرکت‌های ایرانی است.

چهارشنبه 1 آبان ماه 1398
صنعت نفت در امضای قرارداد با سازندگان داخلی پیشتاز است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، صنعت نفت را در امضای قرارداد با سازندگان داخلی پیشتاز عنوان کرد و گفت: رویکرد ما در امضای قرارداد، استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی است.

چهارشنبه 1 آبان ماه 1398
طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت در مسجدسلیمان وارد فاز اجرا شد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با آغاز حفاری دو حلقه چاه توسعه‌ای در مخازن کبود و لالی آسماری، طرح افزایش و نگهداشت توان تولید نفت در حوزه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان وارد فاز اجرایی شد.

چهارشنبه 1 آبان ماه 1398
اولین  قبلی  ...  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  ...  بعدی  آخرین