تشریح فعالیت‌های نفت‌خیز جنوب برای جمع‌آوری گازهای مشعل

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با تشریح فعالیت‌های این شرکت برای جمع‌آوری گازهای مشعل گفت: چهار قرارداد و یک تفاهم‌نامه جمع‌آوری گازهای همراه نفت در محدوده مناطق نفت‌خیز جنوب در حال اجراست.

شنبه 4 آبان ماه 1398
افزایش ۶۹ درصدی واردات برای توسعه پارس جنوبی

مدیرکل گمرک منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: واردات کالا جهت تکمیل فازها و پتروشیمی‌های این منطقه در ۶ ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش ۶۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

شنبه 4 آبان ماه 1398
تولید نفت شرکت اروندان ۵۰ هزار بشکه در روز افزایش می‌یابد/ برگزاری مناقصه طرح توسعه میدان نفتی سهراب

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با انجام برنامه توسعه ای میدان های مشترک غرب کارون، تا پایان امسال میزان تولید نفت این بخش به میزان ۵۰ هزار بشکه در روز افزایش می یابد.

شنبه 4 آبان ماه 1398
ضرورت ایجاد فرآیند مستمر و پایدار برای رونق تولید فناوری در داخل

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: دوران تحریم برای پژوهشگاه یک فرصت محسوب می‌شود و باید برای فرهنگ اتکاء به داخل و رونق تولید فناوری در داخل، یک فرآیند مستمر و پایدار را در دستور کار خود قرار دهیم.

شنبه 4 آبان ماه 1398
آینده بهتری در انتظار بخش خصوصی فعال در صنعت نفت است

وزیر نفت در گفت‌وگو و دیدار با فعالان بخش خصوصی، آینده‌ای روشن را پیش‌روی نقش‌آفرینی بخش خصوصی در صنعت نفت ترسیم کرد و گفت: در شرایط کنونی سهم خصولتی‌ها در فعالیت‌های نفتی بالاتر از خصوصی‌هاست، آما آینده‌ای روشن و بهتر در انتظار بخش خصوصی خواهد بود.

چهارشنبه 1 آبان ماه 1398
عملکرد صنعت نفت نشان‌دهنده حمایت حداکثری از شرکت‌های ایرانی است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مهم‌ترین اقدام‌های انجام‌شده در صنعت نفت با هدف حمایت از ظرفیت‌های داخلی اشاره کرد و گفت: عملکرد صنعت نفت، نشان‌دهنده حمایت حداکثری این صنعت از شرکت‌های ایرانی است.

چهارشنبه 1 آبان ماه 1398
اولین  قبلی  ...  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  ...  بعدی  آخرین