ایدرو متولی خدمات فناوری اطلاعات وزارت صمت شد

تفاهم نامه انجام خدمات حوزه فناوری اطلاعات وزارت صمت را سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صمت و محسن صالحی نیا معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در محل سازمان گسترش امضا کردند. موضوع این تفاهم نامه ارائه خدمات فناوری اطلاعات مورد نیاز وزارت صمت است.

شنبه 16 اسفند ماه 1399
اشتغال ۲۴هزار نفر با بازگشت ۱۴۲۰ واحد راکد به چرخه تولید

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: وزیر صنعت معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به همکاری همه بخش‌ها و دستگاه‌ها در راستای توسعه تولید گفت: با پیگیری ستاد تسهیل، تنها در شهرک‌های صنعتی با فعال‌سازی هزار و ۴۲۰ واحد تولیدی راکد، فرصت اشتغال برای ۲۴ هزار نفر ایجاد شد.

شنبه 16 اسفند ماه 1399
افتتاح هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو

هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ، صنایع ، تجهیزات و خدمات وابسته امروز با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو مدیرعامل راه اهن افتتاح شد.

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1399
۴۲ پروژه در دستور کار مشترک وزارت نفت و مراکز پژوهشی است

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت گفت: مجموعه این وزارتخانه درباره حمایت از دانش و فناوری‌های داخلی، زنجیره‌ای ارتباطی با مراکز پژوهشی ایجاد کرده که پیگیری و اجرای ۴۲ پروژه مشترک پژوهشی و مطالعاتی در حوزه‌های بالادستی و پایین‌دستی و صنایع وابسته به نفت، حاصل این همکاری است.

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1399
زنگنه: در میدان‌های مشترک نسبت به همسایگان وضع مناسبی داریم

وزیر نفت با بیان اینکه خوشبختانه در حال حاضر در تمامی میدان‌های مشترک نسبت به همسایگان در وضع مناسبی هستیم، گفت: ظرفیت تولید نفت خام در میدان‌های مشترک غرب کارون از ۷۰ هزار بشکه در روز به ۴۰۰ هزار بشکه افزایش یافته است.

دوشنبه 11 اسفند ماه 1399
روحانی: صنعت پتروشیمی در سال‌های تحریم ما را یاری کرد

رئیس‌جمهوری اظهار کرد: در این سال‌هایی که در جنگ اقتصادی بودیم و در تحریم قرار داشتیم یکی از جاهایی که به کمک ما آمد صنعت پتروشیمی بود.

دوشنبه 11 اسفند ماه 1399
اولین  قبلی  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  بعدی  آخرین