بازدید استاندار آذربایجان شرقی از غرفه ایدرو در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس ۲۰۱۹ )

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو و استاندار آذربایجان شرقی از هفتمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس ۲۰۱۹ ) بازدید کردند

سه شنبه 14 آبان ماه 1398
نهضت ساخت داخل راهبرد اصلی وزارت صمت است

رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی به هفتمین نمایشگاه بین‌المللی رینوتکس ۲۰۱۹ در تبریز که بوسیله رییس هیات عامل ایدرو قرائت شد، اعلام کرد: پیشبرد نهضت ساخت داخل و حمایت همه جانبه از آن راهبرد اصلی این وزارتخانه است.

سه شنبه 14 آبان ماه 1398
بررسی موضوعات فناورانه در دیدار رئیس هیات عامل ایدرو با شرکت های دانش بنیان

رئیس هیات عامل ایدرو با شرکت‌های دارای نیاز فناورانه و نیز شرکت دانش بینان توانمند در عرصه داخلی سازی در محل غرفه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در هفتمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس ۲۰۱۹ ) دیدار و گفتگو کرد.

سه شنبه 14 آبان ماه 1398
تلاش برای دستیابی به افق‎های جدید اکتشافی در شرق کارون

وجود ظرفیت هیدروکربوری قابل‌توجه در منطقه شرق کارون با کشف نفت در جزیره مینو محرز شده و با توجه با ساختارهای زمین‌شناسی که از وجود تله‌های چینه‌ای در این بخش حکایت دارد، دستیابی به افق‎های جدید اکتشافی در شرق کارون دور از ذهن نیست.

دوشنبه 13 آبان ماه 1398
حمایت از سازندگان داخلی با ایجاد بازار کار

وزیر نفت بهترین حمایت از شرکت‌ها و سازندگان داخلی را فراهم کردن بازار کار برای آنها عنوان کرد و گفت: برای ایجاد اشتغال نیازمند سرمایه‌گذاری هستیم.

دوشنبه 13 آبان ماه 1398
حفر ۷۳ حلقه چاه نفت و گاز در ۷ ماه امسال

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل ۷۳ حلقه چاه نفت و گاز و انجام ۳ هزار و ۶۱۶ مورد خدمات فنی و ویژه مرتبط با صنعت حفاری از سوی این شرکت طی هفت ماه نخست امسال خبر داد.

دوشنبه 13 آبان ماه 1398
اولین  قبلی  ...  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  ...  بعدی  آخرین