راه اندازی نمایشگاه دائمی داخلی سازی صنایع

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای اجرای فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی در جمع تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، این وزارتخانه برپایی نمایشگاه دائمی مدنظر معظم له به منظور تجمیع و داخلی سازی نیازهای صنایع کشور را امروز کلید زده است.

دوشنبه 4 آذر ماه 1398
برگزاری نخستین نشست ستاد اجرایی نمایشگاه دائمی نیازهای صنایع

در پی بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی ، به دستور وزیر صنعت ، معدن و تجارت نخستین نشست ستاد اجرایی نمایشگاه دائمی با حضور معاونان وزیر ، نمایندگان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و بخش های مختلف در محل سازمان گسترش برگزار شد.

دوشنبه 4 آذر ماه 1398
افت قیمت نفت به دلیل ناامیدی از توافق تجاری آمریکا و چین

قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۷ و ۴۱ دقیقه امروز (چهارشنبه، ۲۲ آبان‌ماه) به ۶۱ دلار و ۸۸ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۶ دلار و ۶۷ سنت رسید.

چهارشنبه 22 آبان ماه 1398
بخش فراساحل فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی امسال تکمیل می‌شود

‌مدیر بخش فراساحل فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی از تکمیل فرآیند توسعه بخش فراساحل این فازها تا زمستان خبرداد و گفت: با بهره‌برداری از سکوهای فاز ۲۳ و ۲۴B، این طرح به ظرفیت اسمی تولید روزانه ۵۶ میلیون مترمکعب گاز می‌رسد.

چهارشنبه 22 آبان ماه 1398
روحانی: توفیق‌های خوبی در بخش نفت، گاز و اکتشاف کسب کرده‌ایم

رئیس‌جمهوری گفت: در زمینه گاز و نفت توانستیم این همه اکتشاف داشته باشیم و آن جاهایی که میدان مشترک داشتیم توفیق‌های خوبی کسب کردیم که این جزو افتخارهای ماست.

چهارشنبه 22 آبان ماه 1398
رکورد داخلی سازی فاز ۱۴ محصول اعتماد وزارت نفت

محمد باقر عالی رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازید از مراحل ساخت فاز ۱۴ گازی پارس جنوبی رسیدن به رکورد بیش از ۶۰ درصد حجم داخلی سازی در این پروژه عظیم را محصول اعتماد مستمر وزارت نفت به توان مهندسان و متخصصان داخلی در سال های اخیر برشمرد.

چهارشنبه 22 آبان ماه 1398
اولین  قبلی  ...  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  ...  بعدی  آخرین