ظرفیت برداشت روزانه گاز از پارس جنوبی به ۶۸۰ میلیون مترمکعب می‌رسد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با تشریح تازه‌ترین وضع فازهای باقیمانده پارس جنوبی گفت: با بهره‌برداری از سکوهای جدید، ظرفیت برداشت روزانه گاز از میدان مشترک پارس جنوبی از ۶۳۰ میلیون مترمکعب کنونی به ۶۸۰ میلیون مترمکعب می‌رسد.

دوشنبه 4 آذر ماه 1398
حفر ۱۳۸ حلقه چاه‌ اکتشافی در مناطق خشکی و دریایی

رئیس هیئت‎ مدیره شرکت ملی حفاری ایران از حفر ۱۳۸ حلقه چاه‌ اکتشافی در مناطق خشکی و دریایی کشور پس از انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این شرکت در کشف بیش از ۱۵ مخزن نفتی و گازی نقش تاثیرگذاری ایفا کرده است.

دوشنبه 4 آذر ماه 1398
تدوین نرم‌افزار عملیات اسیدکاری چاه در نفت‎خیز جنوب

طرح تدوین نرم‌افزار جامع طراحی، تحلیل و ارزیابی متداول و هوشمند عملیات اسیدکاری چاه در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تصویب شد.

دوشنبه 4 آذر ماه 1398
راه اندازی نمایشگاه دائمی داخلی سازی صنایع

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای اجرای فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی در جمع تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، این وزارتخانه برپایی نمایشگاه دائمی مدنظر معظم له به منظور تجمیع و داخلی سازی نیازهای صنایع کشور را امروز کلید زده است.

دوشنبه 4 آذر ماه 1398
برگزاری نخستین نشست ستاد اجرایی نمایشگاه دائمی نیازهای صنایع

در پی بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی ، به دستور وزیر صنعت ، معدن و تجارت نخستین نشست ستاد اجرایی نمایشگاه دائمی با حضور معاونان وزیر ، نمایندگان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و بخش های مختلف در محل سازمان گسترش برگزار شد.

دوشنبه 4 آذر ماه 1398
افت قیمت نفت به دلیل ناامیدی از توافق تجاری آمریکا و چین

قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۷ و ۴۱ دقیقه امروز (چهارشنبه، ۲۲ آبان‌ماه) به ۶۱ دلار و ۸۸ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۶ دلار و ۶۷ سنت رسید.

چهارشنبه 22 آبان ماه 1398
اولین  قبلی  ...  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  ...  بعدی  آخرین