سازه‌های جانبی دو سکوی فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی نصب شد

قائم‌ مقام طرح توسعه فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی از پایان عملیات نصب سازه‌های جانبی سکوهای ۲۳ و ۲۴B پارس جنوبی در بلوک گازی این طرح در پهنه آبی خلیج فارس خبر داد.

دوشنبه 11 آذر ماه 1398
چگونه به بزرگ‌ترین تولیدکننده بنزین اوپک تبدیل شدیم؟

تکمیل و بهره‌برداری ستاره خلیج‌فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی دنیا، اجرا و تکمیل طرح‌های مهم توسعه پالایشگاهی کشور در سال‌های اخیر و به دنبال آن، تولید و توزیع سراسری سوخت پاک در کشور از جمله مهم‌ترین اقدام‌های دولت در سال‌های اخیر برای توسعه صنایع پالایشی بوده است که کشور را از یک واردکننده بنزین به بزرگ‌ترین تولیدکننده بنزین اوپک تبدیل کرد.

دوشنبه 11 آذر ماه 1398
جهانگیری: نفت را به روش‌های دیگر می‌فروشیم

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: آمریکایی‌ها باوجود حداکثر فشار روانی و اقتصادی نتوانستند صادرات نفت خام ایران را به صفر برسانند و ما نفت را به روش‌های دیگر می‌فروشیم.

دوشنبه 11 آذر ماه 1398
دستور ویژه وزیر صمت برای توسعه مناطق محروم و کمتر برخوردار

از سوی وزیر صمت فاز نخست برنامه توسعه مناطق محروم و کمتربرخوردار تا پایان دوره دولت تدبیر و امید، با هدف توسعه ۱۲ استان منتخب در ابعاد مختلف بخش صنعت، معدن و تجارت به استانداران این استان‌ها ابلاغ شد.

دوشنبه 11 آذر ماه 1398
طرح افزایش و نگهداشت تولید نفت در آغاجاری وارد فاز اجرا شد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با آغاز حفاری دو حلقه چاه تعمیری و ۹ حلقه چاه توسعه‌ای در مخازن آسماری و بنگستان رامشیر، طرح افزایش و نگهداشت توان تولید نفت در حوزه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری وارد فاز اجرایی شد.

یکشنبه 10 آذر ماه 1398
دکل ۲۴ فتح، ۲۳ حلقه چاه نفتی را تکمیل کرد

دستگاه حفاری ۲۴ فتح ناوگان شرکت ملی حفاری ایران، موفق به تعمیر و تکمیل ۲۳ حلقه چاه نفتی در گستره عملیاتی مناطق نفت‌خیز جنوب شد.

شنبه 9 آذر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  ...  بعدی  آخرین