از معرفی 100 برند برتر ایرانی به اماراتی‌ها تا امضای 10 سند همکاری تهران - مسقط

وزیر صمت به همراه رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و برخی از نمایندگان دستگاه های دولتی در رأس هیئت بزرگ تجاری از بخش خصوصی به عمان و امارت سفر کرد تا با زمینه سازی برای گسترش مناسبات تجاری با کشورهای همسایه گام عملی برای تحقق توسعه دیپلماسی اقتصادی دولت سیزدهم برداشته شود.

شنبه 23 بهمن ماه 1400
۱۱۰ میلیون یورو کاهش ارزبری با داخلی سازی سکو های میدان فروزان

معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از صرفه جویی ارزی ۱۱۰ میلیون یورویی با داخلی سازی دو سکوی نفتی میدان فروزان خبر داد.

شنبه 23 بهمن ماه 1400
گام‌های بلندی برای استقلال اقتصادی و عمل به اقتصاد مقاومتی برداشته می‌شود

رئیس‌جمهوری گفت: نگاه کردن به دست بیگانگان مشکلاتی را برای ما به همراه شده است، اما به لطف خداوند متعال، با همت مردم و با خدمتگزاری دولت، ان‌شاء‌الله برای استقلال اقتصادی و عمل به نسخه نجات‌بخش اقتصاد مقاومتی، گام‌های بلندی برداشته می‌شود.

جمعه 22 بهمن ماه 1400
معاون وزیر صمت: روند تولید و صادرات در کشور به لحاظ ارزشی افزایشی است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هم اینک رقم صادرات و همچنین تولید در کشور از قبیل پتروشیمی، لوازم خانگی، ماشین آلات کشاورزی، صنایع سلولوزی، چرم، مصنوعات، شمش آلومینیوم، کاتد مس و اینگونه موارد روند افزایشی به خود گرفته است.

چهارشنبه 20 بهمن ماه 1400
توافقات اقتصادی تهران- مسقط؛ از آغاز بررسی ۱۰ سند همکاری تا امضای نقشه راه تجاری

در نوزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و سلطنت عمان، دو طرف در زمینه‌های مختلف اقتصادی و بازرگانی، امضای نقشه راه همکاری‌های اقتصادی و تجاری در حوزه‌های استاندارد، گمرک، حمل ونقل، بانکی، بهداشت و درمان، ورزش، آموزش و فرهنگ و توسعه گردشگری به توافقاتی دست یافتند.

چهارشنبه 20 بهمن ماه 1400
سرمایه‌گذاری ۴۰ هزار میلیارد تومانی در صنعت نفت با وجود تحریم‌ها

وزیر نفت، ارزش‌های طرح‌های گازرسانی و پتروشیمی را که امروز افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شده ۴۰ هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: گازرسانی به صنایع بی‌شک در اشتغال‌زایی و درآمدزایی موثر خواهد بود.

چهارشنبه 20 بهمن ماه 1400
اولین  قبلی  ...  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  ...  بعدی  آخرین