برنامه ریزی برای ورود به فاز دوم توسعه میدان نفتی یاران شمالی

با افزایش ظرفیت تولید نفت از میدان مشترک یاران شمالی به میزان ۶ هزار بشکه در روز، فعالیت های اجرایی برای شروع فاز دوم توسعه این میدان آغاز می شود.

دوشنبه 18 آذر ماه 1398
ایران در حوزه انرژی خودکفا شده است

رئیس‌جمهوری با اشاره به خودکفایی ایران در بخش انرژی، گفت: تا پیش از این، صادرات گاز در فصل زمستان امکان‌پذیر نبود، زیرا با قطعی آن مواجه بودیم، اما امروز در سرمای زمستان نیز صادرات ادامه دارد، همچنین در حوزه گازوئیل و بنزین به خودکفایی رسیده‏‎ایم.

یکشنبه 17 آذر ماه 1398
زنگنه: رشد شرکت‌های دانش‌بنیان برایم مهم است

وزیر نفت گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان می‎توانند به جز مسائل فنی و مهندسی، در بسیاری از زمینه‌های دیگر نیز به صنعت نفت کمک کنند و کار را جلو ببرند. این آغاز کار است و پایان راه نیست و من نیز به‌طور قاطع از این روند حمایت می‌کنم.

یکشنبه 17 آذر ماه 1398
۲۵۰۰ فرصت شغلی در غرب کارون ایجاد شد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با بهره‌مندی از الگوی برون‌سپاری فعالیت‌ها در توسعه میدان‌های غرب کارون، همگام با پیشرفت طرح‌های توسعه‌ای این منطقه در ۶ سال اخیر، شرکت‌های خصوصی تقویت شدند و بالغ بر ۲۵۰۰ فرصت شغلی مستقیم در غرب کارون ایجاد شد.

یکشنبه 17 آذر ماه 1398
وزارت صمت از هیچ تلاش و همکاری برای رونق ساخت داخل دریغ نخواهد کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صمت از هیچ تلاش و همکاری براس رونق ساخت داخل دریغ نخواهد کرد و توجه به بخش تولید علاوه بر اشتغال، در زدودن آثار فقر، معیشت عمومی، رفع معضلات بانکی و احیای ارزش پول ملی تاثیر مستقیم دارد.

یکشنبه 17 آذر ماه 1398
پیگیری پروژه نهضت ساخت داخل

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور صنایع شامگاه چهارشنبه در آیین گشایش نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که در شیراز برگزار شد گفت: ما در این وزارتخانه امسال پروژه‌ای به نام نهضت ساخت داخل را در جهت تعمیق و توسعه رونق تولید پیگیری می‌کنیم.

یکشنبه 17 آذر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  ...  بعدی  آخرین