حضور ایدرو در نمایشگاه اختصاصی توانمندی های ایران در ازبکستان

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه در نخستین نمایشگاه اختصاصی توانمندی های ایران در تاشکند پایتخت ازبکستان حضور دارد.

چهارشنبه 20 آذر ماه 1398
ضرورت تبادل اطلاعات زمین شناسی و دریایی میان کشورهای حوزه خزر

در اجلاس کمیته هماهنگی هواشناسی- آب شناسی دریای خزر با حضور نمایندگانی از کشور‌های روسیه، آذربایجان، تاجیکستان و قرقیزستان، بر ضرورت تبادل اطلاعات میان سازمان‌های هواشناسی، دریایی و زمین‌شناسی بین کشورهای حاشیه دریای خزر تاکید شد.

چهارشنبه 20 آذر ماه 1398
کیفیت نیروی انسانی؛ عامل پیشبرد اهداف بخش اچ‎اس‎یی

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، فعالیت‌های این مدیریت در حوزه اچ‌اس‌یی را تشریح و بر ضرورت تدوین چارچوب کامل برای انجام دستورعمل‌ها و مقررات حوزه اچ‌اس‌یی تاکید کرد.

سه شنبه 19 آذر ماه 1398
تعامل نیروی انسانی در حوزه اچ‎اس‎یی مهم است

مدیرکل اچ‌اس‌یی وزارت نفت گفت: بخش اچ‌اس‌یی باید سازمانی هدفمند و کارگشا باشد و تحقق این مهم نیازمند مشارکت و تعامل همه کارکنان فعال در این بخش است.

سه شنبه 19 آذر ماه 1398
ضرورت طراحی الگوی بومی منابع انسانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی

معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی بر ضرورت تدوین الگوی بومی منابع انسانی متناسب با نقش آفرینی در فرایند اقتصاد مقاومتی تاکید کرد .

سه شنبه 19 آذر ماه 1398
لزوم توانمندسازی فعالان اچ‎اس‎یی شرکت ملی نفت ایران

معاون تولید شرکت ملی نفت ایران بر لزوم توانمندسازی فعالان عرصه اچ‌اس‌یی در این شرکت تاکید کرد و گفت: شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ‌اس‌یی و میزان کاهش حوادث، شاهد رشد قابل توجهی بوده است.

دوشنبه 18 آذر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  ...  بعدی  آخرین