فرصت‌های کریدور شمال و جنوب برای ایران و ازبکستان از زبان وزیر صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در دیدار با وزیر سرمایه‌گذاری و تجارت خارجی ازبکستان گفت: در صورت فعال سازی ظرفیت‌های تجاری و اقتصادی کریدور شمال به جنوب و اتصال مبادلات تجاری کشورهای شمال ایران به کشورهای جنوب خلیج فارس و شمال آفریقا، فرصت‌های جدیدی برای توسعه همکاری های تجاری میان این کشورها فراهم می‌شود.

جمعه 22 آذر ماه 1398
وزیر صنعت: توسعه روابط با ازبکستان اهمیت زیادی برای ایران دارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در سیزدهمین کمیسیون همکاری‌های مشترک ایران و ازبکستان گفت: حضور ۵۰ شرکت ایرانی در این اجلاس، برگزاری همایش تجاری دو طرف و همچنین برپایی نمایشگاه اختصاصی ایران در تاشکند، نشان‌دهنده اهمیت توسعه همکاری‌های تجاری، اقتصادی و همه جانبه بین دو کشور است.

جمعه 22 آذر ماه 1398
صرفه‌جویی ۲۰۰ میلیون دلاری پژوهشگاه صنعت نفت در سال رونق تولید

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با تاکید بر لزوم ادامه همکاری پژوهشگاه و مرکز رشد و فناوری پالایشگاه هاشمی‌نژاد، گفت: امسال با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و تامین کالاهای مورد نیاز صنعت و تجاری‌سازی آنها، ۲۰۰ میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی حاصل شده است.

چهارشنبه 20 آذر ماه 1398
طرح تمام‌ایرانی افزایش و نگهداشت توان تولید نفت در فاز اجرایی قرار دارد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: طرح تمام‌ایرانی افزایش و نگهداشت توان تولید نفت که با دستور و پیگیری‌های وزیر نفت کلید خورد، در فاز اجرا قرار دارد و با جدیت پیگیری می‌شود.

چهارشنبه 20 آذر ماه 1398
تولید میدان نفتی سروش با الگوی پیشنهادی دانشگاه سهند افزایش می‌یابد

افزایش حداقل ۵۰۰ میلیون بشکه‌ای تولید تجمعی نفت میدان سروش با اجرای روش‌های ازدیاد برداشت پیشرفته و براساس مدل ارائه‌شده از سوی دانشگاه صنعتی سهند امکان‌پذیر می‌شود؛ به این ترتیب می‌توان به صراحت گفت قراردادهای توسعه فناورانه مخازن نفتی که با ایده وزیر نفت در دستور کار مشترک صنعت و دانشگاه قرار گرفت، به بار نشسته است.

چهارشنبه 20 آذر ماه 1398
اهواز میزبان نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری است

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خوزستان گفت: اهواز به‌طور همزمان میزبان یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است.

چهارشنبه 20 آذر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  ...  بعدی  آخرین