تبدیل ایده به نوآوری، ضامن تحقق اهداف بلندمدت صنعت نفت

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران در یادداشتی به مناسبت هفته پژوهش تاکید کرد که تحقق اهداف بلندمدت سند چشم‌انداز نفت و گاز کشور، جز با اندیشیدن و تبدیل ایده‌ها به نوآوری در صنعت پیچیده نفت و گاز امکان‌پذیر نیست.

دوشنبه 25 آذر ماه 1398
نفت خزر تنها یک شرکت نیست؛ موضوعی ملی است

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: نفت خزر تنها یک شرکت نیست؛ بلکه یک موضوع ملی و به مثابه سنگر جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر است.

دوشنبه 25 آذر ماه 1398
شرکت ملی نفت ایران به پژوهش باوری رسیده است

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران گفت: امروزه شرکت نفت خزر به پژوهش باوری رسیده و فناوری و پژوهش را در سرلوحه کار خود قرار داده است.

دوشنبه 25 آذر ماه 1398
وزیر صنعت: هماهنگی دستگاه‌های اجرایی برای تحقق سیاست‌های صنعتی ضروری است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم هماهنگی دستگاه‌های مرتبط در تحقق سند سیاست‌های صنعتی، معدنی و تجاری، گفت: دستگاه‌های مرتبط در تحقق این سند باید به یک فهم مشترک برسند.

دوشنبه 25 آذر ماه 1398
غرب کارون، نقطه قوت کارنامه وزارت نفت است

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به افزایش ۵ برابری ظرفیت تولید نفت میادین مشترک غرب کارون طی ۶ سال اخیر، گفت: شتاب در توسعه غرب کارون، نقطه قوت عملکرد وزارت نفت در دولت تدبیر و امید است.

یکشنبه 24 آذر ماه 1398
کاهش ارزبری ۴۱۲ میلیون یورویی با توسعه ساخت داخل

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برگزاری ۶ میز تخصصی تعمیق ساخت داخل از تیرماه امسال در صنایع راهبردی خودرو، پتروشیمی، صنایع معدنی، برق، الکترونیک و مخابرات کلید خورد و تاکنون ۴۱۲ میلیون یورو کاهش ارزبری به ثبت رسیده است.

یکشنبه 24 آذر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  ...  بعدی  آخرین