لزوم ترویج فرهنگ هوشمندسازی در صنعت نفت

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ضمن ثمربخش دانستن ترویج فرهنگ هوشمندسازی در صنعت نفت، بر حضور فعال شرکت‌های خصوصی در این زمینه تاکید کرد.

چهارشنبه 4 دی ماه 1398
دستاوردهای نفت در پارس جنوبی برای مردم اطلاع رسانی شود

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر ضرورت تدوین راهبردهای مدیریت بحران و فضای مجازی در روابط عمومی های نفت، گفت: دستاوردهای صنعت نفت در پارس جنوبی باید به بهترین شکل برای مردم اطلاع رسانی شود.

چهارشنبه 4 دی ماه 1398
قابلیت افزایش ۱۰ درصدی ضریب بازیافت میدان آزادگان وجود دارد

مطالعات و غربالگری‌های انجام‌شده از سوی انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران روی میدان آزادگان، از وجود قابلیت افزایش ۱۰ درصدی ضریب بازیافت این میدان مشترک با اجرای روش‌های ازدیاد برداشت نفت حکایت دارد.

دوشنبه 2 دی ماه 1398
راهبرد وزارت نفت تقویت و حمایت از توان داخلی صنعت حفاری است/ حفاری کلیدی‌ترین بخش عملیات بالادستی

معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت با بیان اینکه صنعت حفاری کلیدی‌ترین بخش عملیات بالادستی برای دستیابی به مخازن نفت و گاز و حلقه آغازین زنجیره ارزش در فرآیند تولید است، اظهار کرد: راهبرد اصلی وزارت نفت بر زمینه‌سازی و تقویت و حمایت از توان داخلی در این حوزه استوار شده است.

یکشنبه 1 دی ماه 1398
نقش محوری شرکت ملی حفاری در کشف و توسعه میدان‌های نفت و گاز

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بر نقش محوری این شرکت در کشف منابع هیدروکربوری و توسعه میدان‌های نفتی و گازی در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور تاکید کرد.

یکشنبه 1 دی ماه 1398
وزارت نفت ظرفیت‌های علمی کشور را به‌کار گرفته است

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۲۶ پروژه صنعت نفت با همکاری ۱۶ دانشگاه و مرکز پژوهشی در حال پیگیری است، گفت: وزارت نفت، ظرفیت‌های علمی کشور را به‌کار گرفته است.

شنبه 30 آذر ماه 1398
اولین  قبلی  ...  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  ...  بعدی  آخرین