اجرای طرح‎های نگهداشت و افزایش توان تولید نفت فلات قاره با اعتبار ۱۱۰ هزار میلیارد ریالی

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت:‌ طرح های توسعه و نگهداشت تولید این شرکت با اعتباری بیش از ۱۱۰ هزار میلیارد ریال و با هدف افزایش تولید حدود ۸۵ هزار بشکه نفت در روز اجرا می شود.

دوشنبه 9 دی ماه 1398
برداشت گاز از سومین سکوی فاز ۱۴ پارس جنوبی آغاز شد

به دنبال تکمیل عملیات لوله‌گذاری خط لوله بین فازی پالایشگاه فاز ۱۴ به پالایشگاه فاز ۱۲، برداشت گاز از عرشه ۱۴B آغاز و از طریق این خط‌لوله به پالایشگاه نهم پارس جنوبی منتقل شد.

شنبه 7 دی ماه 1398
آخرین سکوی فاز ۱۴ پارس جنوبی بارگیری شد

آخرین سکوی دریایی فاز ۱۴ پارس جنوبی امروز (شنبه، هفتم دی‌ماه) به‌منظور انتقال و نصب در موقعیت مخزنی بلوک مشترک گازی ایران و قطر از یارد شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) بارگیری شد.

شنبه 7 دی ماه 1398
صادرات نفت غرب کارون با استفاده از پمپ‌های ایرانی

ساخت خط لوله هزار کیلومتری از گوره در خوزستان تا جاسک در شرق تنگه هرمز در حالی به مراحل پایانی خود می‌رسد که به گفته مدیرعامل شرکت مهندسی وتوسعه نفت،‌ پمپ‌های آن نیز توسط شرکت‌های ایرانی در حال ساخت است.

شنبه 7 دی ماه 1398
حفر و تکمیل ۸۸ حلقه چاه در کارنامه ۹ ماه شرکت ملی حفاری

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری در عملیات حفاری گفت: با تلاش متخصصان و کاربست ناوگان حفاری این شرکت، عملیات حفر و تکمیل ۸۸ حلقه چاه‌ نفت و گاز در ۹ ماهه امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور پایان یافت.

چهارشنبه 4 دی ماه 1398
قراردادهای ۱۶ هزار میلیارد تومانی نفت مناطق مرکزی با ۳ شرکت داخلی

چهار درصد از اعتبارات هر یک از پروژه‌های طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و طرح‌های عام‌المنفعه اختصاص می‌یابد؛ شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این مسیر اجرای سه قرارداد در مجموع با ارزش ۱۶ هزار میلیارد تومان را با همکاری سه شرکت داخلی در دست اجرا دارد.

چهارشنبه 4 دی ماه 1398
اولین  قبلی  ...  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  ...  بعدی  آخرین