زنگنه: نگران احیای بازارهای ازدست‌رفته نفت ایران نیستم

وزیر نفت گفت: نگران احیای بازارهای ازدست‌رفته نفت ایران نیستیم و در صورت لغو تحریم‌ها، قدرتمندتر از گذشته به بازار بازمی‌گردیم.

جمعه 3 بهمن ماه 1399
بازدید وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی نفت از غرفه ایدرواویل در بیست ‌و پنجمین نمایشگاه نفت تهران

بیژن زنگنه، وزیر نفت و مسعود کرباسیان، مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از غرفه ایدرواویل در پاویون ایدرو در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران بازدید کرند.

جمعه 3 بهمن ماه 1399
حضور ایدرواویل در بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

شرکت ایدرواویل فعال در حوزه اکتشاف و تولید نفت و گاز، دارای رتبه برتر MDP میدان نفتی سوسنگرد و عضو مجمع شرکت های اکتشاف و تولید نفت، در بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران حضور یافت.

جمعه 3 بهمن ماه 1399
حضور ایدرو در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارد .

چهارشنبه 1 بهمن ماه 1399
نمایشگاه نفت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

مدیر بیست‌وپنجمین نمایشگاه‌ نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اشاره به اینکه «ساخت داخل» محور برگزاری این رویداد است، اظهار کرد: نمایشگاه بیست‌وپنجم با شعار «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» و با هدف معرفی دستاوردهای صنعت نفت و برنامه‌های آینده برگزار می‌شود.

سه شنبه 30 دی ماه 1399
آمادگی ایران برای افزایش تولید نفت به میزان پیش از تحریم‌

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آمادگی این شرکت برای توقف کاهش تولید تکلیفی نفت و افزایش تولید به میزان پیش از تحریم خبر داد.

دوشنبه 29 دی ماه 1399
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین