هیئت عالی‌رتبه سیاسی ایران به ریاست رئیسی عازم دوحه می‌شود

رئیس جمهوری اسلامی ایران پس از ۱۰ سال به‌منظور تقویت مناسبات اقتصادی و سیاسی و در عین حال حضور در ششمین نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌ئی‌سی‌اف) در قالب سفری ۲ روزه راهی دوحه می‌شود.

یکشنبه 1 اسفند ماه 1400
وزیر صمت: رسیدن به حجم مبادلات یک میلیارد دلاری میان ایران و ازبکستان قابل تحقق است

وزیر صمت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دو کشور زمینه های همکاری های بسیار زیادی دارند، تصریح کرد: رسیدن به حجم مبادلات یک میلیارد دلاری پیش‌بینی شده میان دو‌کشور، قابل تحقق است.

یکشنبه 1 اسفند ماه 1400
آمادگی ایدرو برای شناسایی فرصت های سرمایه گذاری صنعتی در استان ها

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در دیدار استاندار یزد گفت : سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با هدف گسترش سرمایه گذاری در بخش صنعت، تعریف پروژه های مطالعاتی بمنظور شناسایی فرصت های سرمایه گذاری صنعتی در استان ها از جمله یزد را در برنامه های خود دارد.

جمعه 29 بهمن ماه 1400
تشریح جزئیات توسعه ۷ میدان نفتی و گازی و مذاکرات با شرکتهای نفتی خارجی

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تشریح جزئیات توسعه هفت میدان نفتی و گازی در دولت سیزدهم، گفت: مذاکرات با شرکت‌های خارجی و امضای قرارداد و تفاهم‌نامه در این چند ماه در جریان است که نتایج آن به‌زودی اعلام می‌شود.

جمعه 29 بهمن ماه 1400
وزیرصمت: رتبه بندی واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری را در دستور کار داریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت در نوزدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی بیان کرد: یکی از کارهای سال آینده ما رده بندی رشته فعالیت ها می باشد که در این راستا میزان ثبات، توازن و تعالی رشته فعالیت ها دسته بندی و ارزیابی می شود.

دوشنبه 25 بهمن ماه 1400
نخستین جشنواره قرآنی ویژه کارکنان وزارت صمت برگزار شد

نخستین جشنواره قرآنی «شکوه اعجاز» ویژه کارکنان حوزه ستادی وزارت صمت و سازمان های تابعه برگزار شد و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

یکشنبه 24 بهمن ماه 1400
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین