توسعه ۲۸ مخزن مناطق نفت‌خیز جنوب با توان پیمانکاران داخلی

مدیرعامل گروه پتروپارس گفت: طرح توسعه ۲۸ مخزن مناطق نفت‌خیز جنوب شامل بیش از یکصد زیر پروژه روزمینی، حفاری حدود ۲۸۰ حلقه چاه جدید، تعمیر صدها چاه تولیدی و تعداد بسیاری فعالیت‌های جانبی است که می‌تواند سبب رونق فعالیت شرکت‌های داخلی و اشتغال‌زایی شود.

چهارشنبه 11 دی ماه 1398
اجرای قراردادهای جدید نفتی در راستای اعتماد به پیمانکاران داخلی است

مدیرعامل شرکت توسعه پترو ایران گفت: اجرای قراردادهای EPD و EPC نشان‌دهنده اعتقاد و باور عملی شرکت ملی نفت ایران به توانایی شرکت‌های داخلی در سال رونق تولید است.

چهارشنبه 11 دی ماه 1398
طرح تولید یک میلیون بشکه نفت در دستور کار شرکت‌های اکتشاف‌وتولید ایرانی

طرح تولید یک میلیون بشکه نفت از طریق شرکت‌های اکتشاف و تولید ایرانی که از سوی گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری پیشنهاد شده است، از سوی مجمع این شرکت‌ها و با همراهی وزارت نفت در حال پیگیری است و در مسیر فراهم شدن مقدمات اجرای این طرح، توافقاتی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های E&P ایرانی حاصل شده است.

چهارشنبه 11 دی ماه 1398
لوله‌گذاری دریایی طرح‌های گازی پارس جنوبی تکمیل شد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از تکمیل پروژه‌های لوله‌گذاری دریایی طرح‌های گازی پارس جنوبی خبر داد و گفت: کل خطوط لوله و اتصالات فازهای باقیمانده پارس جنوبی نصب شده و امسال به‌طور کامل به بهره‌برداری می‌رسند.

سه شنبه 10 دی ماه 1398
انجام حدود ۹۰ هزار مورد ضخامت‌سنجی تاسیسات در شرکت مارون

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون به‌منظور صیانت از زیست‌بوم پیرامونی و واحدهای فرآیندی حدود ۹۰ هزار مورد ضخامت‌سنجی خطوط و تاسیسات را از ابتدای امسال تا پایان آذرماه انجام داده است.

سه شنبه 10 دی ماه 1398
روابط عمومی‌ باید پل ارتباطی بین صنعت نفت و جامعه باشد

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران روابط عمومی را پل ارتباطی بین صنعت نفت و مردم دانست که می‌تواند نقش موثری در بازتاب فعالیت‌های این صنعت مادر داشته باشد.

سه شنبه 10 دی ماه 1398
اولین  قبلی  ...  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  ...  بعدی  آخرین