تشریح اقدام‌های شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ‌اس‌یی

مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت ایران از صفر شدن حوادث پرسنلی و فرآیندی منجر به فوت شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸ خبر داد و گفت: این مدیریت بر آن بوده است تا با انجام اقدام‌های مناسب، در جهت کاهش هرچه بیشتر آسیب‌های مرتبط گام بردارد.

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
ضرورت ورود مگفا به بازار های نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در بازید از مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) بر ورود این شرکت به حوزه ها و بازار های مختلف و نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید کرد

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
سرپرست وزارت صنعت:تامین نیاز داخلی بر صادرات تقدم دارد

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تلاش دولت، ثبات هر چه بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها و پرهیز از برخی تصمیم‌های خارج از برنامه است، ضمن اینکه همواره ابتدا بازار داخل مهم بوده و بعد، صادرات مورد نظر است.

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
موفقیت صنعت نفت در توسعه و بهره‌برداری هم‌زمان با تحریم‌ها

وزیر نفت مجموع سرمایه‌گذاری در سه طرح خط لوله ششم و نهم و ایستگاه‌های آن، فاز نخست پتروشیمی بوشهر و نیروگاه غرب کارون را ۴.۷ میلیارد یورو عنوان کرد و گفت: صنعت نفت با وجود شدیدترین تحریم‌ها نه‌تنها در بهره‌برداری از تأسیسات تولیدی موفق بوده، بلکه طرح‌های توسعه‌ای را هم در چنین شرایط دشواری‌ پیش برد.

دوشنبه 3 شهریور ماه 1399
سردار جنگل، دروازه تولید نفت ایران در آب‌های عمیق می‌شود

مدیرعامل شرکت نفت خزر با اشاره به تدوین طرح امکان‌سنجی تولید زودهنگام از سردار جنگل، گفت: سردارجنگل در آینده، دروازه تولید نفت ایران در آب‌های عمیق می‌شود.

دوشنبه 3 شهریور ماه 1399
حفظ سطح تولید میدان‌های مشترک فلات قاره در اوج تحریم

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از حفظ سطح تولید میدان‌های مشترک تحت مدیریت این شرکت با وجود تحریم‌های ظالمانه غرب علیه کشورمان خبر داد.

دوشنبه 3 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  ...  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  ...  بعدی  آخرین