ضرورت پشتیبانی و همگامی بین بخشی برای اجرای طرح های نوآورانه صنعت

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در دیدار عضو هیئت رئیسه فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی و عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بر هماهنگی دستگاه های فعال برای عملیاتی شدن تولید و استفاده از موتور سیکلت های برقی تاکید کرد .

سه شنبه 11 شهریور ماه 1399
افزایش ۲.۵ برابری تولید گاز در پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از افزایش ۲.۵ برابری تولید گاز در این مجتمع گازی از ابتدای سال ۹۲ تاکنون خبر داد و گفت: صادرات گاز و دیگر فرآورده‌های نفتی همگام با افزایش تولید در پارس جنوبی افزایش یافته است.

دوشنبه 10 شهریور ماه 1399
سبد محصولات پتروشیمی در افق ۱۴۰۴ متنوع‌تر می‌شود

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به برنامه‌ریزی توسعه کلان صنعت پتروشیمی براساس همه خوراک‌های در دسترس اشاره کرد و گفت: در افق ۱۴۰۴ صنعتی با سبد محصولات متنوع خواهیم داشت.

دوشنبه 10 شهریور ماه 1399
روحانی: وزارتخانه‌ها برای گسترش روابط خارجی وارد عرصه شوند

رئیس جمهوی توسعه و تقویت روابط راهبردی با همسایگان به‌ویژه در حوزه‌های تجاری و اقتصادی را از اولویت‌های ایران برشمرد و تاکید کرد: پیوندهای تاریخی و فرهنگی ملت‌های منطقه، پایه مستحکمی برای توسعه و ارتقای بیش از پیش سطح همکاری‌ کشورهای همسایه و به تبع آن، تامین‌کننده منافع مشترک ملت‌ها و دولت‌های منطقه است.

دوشنبه 10 شهریور ماه 1399
تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تولیدی نفت‌خیز جنوب در شرایط تحریم

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تولید و توزیع نفت خام و خوراک پالایشگاه‌های کشور در این شرکت، با وجود تحریم‌های ظالمانه و عوارض شیوع کرونا خبر داد.

جمعه 7 شهریور ماه 1399
شرکت ملی حفاری ۱۰۹ حلقه چاه نفت و گاز حفر و تکمیل کرد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل ۱۰۹ حلقه چاه نفت و گاز با ثبت متراژ حفاری ۱۳۳ هزار و ۲۲۲ متر در یک سال گذشته خبر داد.

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  ...  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  ...  بعدی  آخرین