وزیر صمت: کشور در حال رشد صنعتی است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کشور ما در حال رشد صنعتی است و در حوزه های مختلف فناوری، پیشرفت های محسوسی داریم.

سه شنبه 8 بهمن ماه 1398
نفت در مسیر توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری

معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری با اشاره به اهم فعالیت‌های وزارت نفت در مسیر تحقق توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری، گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی صنعت نفت با سرمایه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان راه‌اندازی و جزئیات آن به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود.

دوشنبه 7 بهمن ماه 1398
ضریب بازیافت نفت میدان مشترک آزادگان افزایش می‌یابد

وزیر نفت از تعهد دانشگاه تهران برای افزایش ضریب بازیافت نفت میدان مشترک آزادگان، ثبت رکورد تازه تولید گاز در آینده نزدیک و برنامه‌ریزی برای تولید گاز از فاز ۱۱ پارس جنوبی تا پایان دولت خبر داد.

یکشنبه 6 بهمن ماه 1398
بیشتر میدان‌های مشترک نفت و گاز کشور تعیین تکلیف شده‎اند

مدیر برنامه‎ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران می‎گوید: فعالیت‎های توسعه‎ای این شرکت در میدان‌های مشترک غرب کارون و پارس جنوبی با جدیت دنبال شده و نتایج آن مشهود است؛ توسعه میدان‎های مشترک غرب کشور در حال اجراست و غالب میدان‌های مشترک باقی‌مانده نیز تعیین تکلیف شده‎اند.

یکشنبه 6 بهمن ماه 1398
ظرفیت ذخیره‌سازی مخازن میعانات گازی پارس جنوبی به ۳.۵ میلیون بشکه رسید

مجری پروژه احداث تاسیسات ذخیره‌سازی و اندازه‌گیری میعانات گازی پارس جنوبی از افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی میعانات گازی پارس جنوبی به ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه خبر داد.

یکشنبه 6 بهمن ماه 1398
توسعه فاز ۱۱ پارس‌جنوبی در دستور کار پتروپارس است

وزیر نفت با بیان اینکه شرکت سی‌ان‌پی‌سی و توتال کاملا از قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس‌جنوبی خارج شده‌اند، گفت: شرکت پتروپارس به‌تنهایی توسعه فاز ۱۱ را عملیاتی می‌کند.

شنبه 5 بهمن ماه 1398
اولین  قبلی  ...  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  ...  بعدی  آخرین