ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی به ۱۵۰ میلیون تن می‌رسد

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از طراحی سیاست‌های جدید توسعه هوشمند صنعت پتروشیمی خبر داد و گفت: ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی در افق ۱۴۰۵ با اجرای طرح‌های راهبردی، پیشران و خوراک ترکیبی به سالانه ۱۵۰ میلیون تن خواهد رسید.

سه شنبه 18 شهریور ماه 1399
تاکید رؤسای جمهوری ایران و ترکیه بر ادامه همکاری در بخش انرژی

رؤسای جمهوری ایران و ترکیه بر ادامه همکاری‌های تهران و آنکارا در بخش انرژی و مقابله با فعالیت‌های تروریستی به‌ویژه در مرزهای مشترک تاکید کردند.

سه شنبه 18 شهریور ماه 1399
چابکی و انعطاف پذیری سازمان های توسعه ای باید افزایش یابد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی الزامات تقنینی سازمان های توسعه ای در تحقق جهش تولید گفت: از منظر کارشناسی باید چابکی و انعطاف پذیری در سازمان های توسعه ای تا سطح حداکثری خود افزایش یابد.

یکشنبه 16 شهریور ماه 1399
نقش گره‌گشای مجلس در اثر گذاری بهینه سازمان‌های توسعه‌ای

معاون وزیر صنعت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست هم اندیشی سازمان های توسعه ای کشور با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت بررسی‌های کارشناسی مشترک در بدنه سازمان های توسعه ای به طور روشن بر نقش گره‌گشای مجلس در بهینه سازی کارکردهای این نهادها تاکید دارد.

یکشنبه 16 شهریور ماه 1399
نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران مهرماه برگزار می‌شود

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی طبق اعلام ستاد برگزاری ۲۱ تا ۲۴ مهرماه برگزار می‌شود.

جمعه 14 شهریور ماه 1399
کلنگ طرح نگهداشت و افزایش تولید مارون ۲ و ۵ بر زمین خورد

اجرای بسته قراردادی نگهداشت و افزایش تولید نفت «مارون ۲ و ۵» از مجموعه پروژه‌های طرح توسعه ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در آیینی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در شهر مشراگه از توابع شهرستان رامشیر کلید خورد.

چهارشنبه 12 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  ...  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  ...  بعدی  آخرین