افزایش بیش از ۲ برابری گازرسانی روستایی در دولت تدبیر و امید

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه قبل از دولت تدبیر و امید ۱۴ هزار روستا در کشور از نعمت گاز برخوردار بود، گفت: در این دولت گازرسانی روستایی بیش از ۲ برابر شده و تا امروز به ۳۲ هزار روستا گازرسانی شده‌ است.

سه شنبه 15 مهر ماه 1399
آمادگی کامل ملی حفاری برای ارائه خدمات یا اجاره دکل در اجرای فعالیت‌های توسعه‌ای

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به آمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات یا اجاره دکل در اجرای فعالیت‌های توسعه‌ای، از ارزش بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومانی قراردادهای اجاره ۱۶ دکل حفاری این شرکت به پیمانکاران مرحله دوم طرح نگهداشت و افزایش توان تولید خبر داد.

سه شنبه 15 مهر ماه 1399
رزم‌حسینی: بهبود معیشت مردم در دستور کار است

وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت حفظ و استمرار تولید در کنار توجه به معیشت مردم تاکید کرد و گفت: بهبود معیشت مردم در دستور کار است.

سه شنبه 15 مهر ماه 1399
تجلیل از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراسمی از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تجلیل به عمل آمد.

شنبه 12 مهر ماه 1399
وزیر صمت: امضاهای طلایی را حذف می‌کنیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت اطمینان‌بخشی به فعالان حوزه اقتصاد، گفت: تمرکز وزارت صمت بر تقویت بخش خصوصی است؛ همچنین در پی حذف موانع و امضاهای طلایی هستیم و از هیچ تلاشی برای حمایت از فعالان اقتصادی کوتاهی نخواهیم کرد.

شنبه 12 مهر ماه 1399
خودکفایی در تولید سوخت نشان دهنده نگاه به داخل است

رئیس‌جمهوری گفت: خودکفایی در بنزین و گازوئیل و افزایش تولید در بخش گاز و پتروشیمی و عمده محصولات، نشان می‌دهد نگاه ما به داخل کشور است.

چهارشنبه 9 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  ...  بعدی  آخرین