۴۱ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی در سال ۹۹ با وجود تحریم و کرونا

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۶۰ درصد صادرات غیرنفتی به ۱۵ کشور همسایه انجام می‌شود، گفت: صادرات غیر نفتی امسال با وجود همه مشکلات تحریم‌ها و شیوع کرونا به ۴۱ میلیارد دلار خواهد رسید.

یکشنبه 15 تیر ماه 1399
جهانگیری: امروز برای اجرای یک فاز پارس جنوبی می‌توان به شرکت‌های ایرانی تکیه کرد

معاون اول رئیس جمهوری گفت: امروز حتی برای اجرای یک فاز پارس جنوبی می‌توان به شرکت‌های داخلی تکیه کرد و ایران تبدیل به کشوری توانمند در صنعت شده است و صنعتگران ایران امروز خدمات فنی و مهندسی خود را به خارج از کشور صادر می‌کنند.

چهارشنبه 11 تیر ماه 1399
پیام دکتر بیات معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو به مناسبت روز ملی صنعت ومعدن

حوزه مهم صنعت و معدن در سال گذشته و ماههای آغازین امسال شاهد روزهای پرفراز و نشیبی بوده است . در این میان از حدود پنج ماه گذشته ناگزیر شرایطی ویژه را تجربه می کنیم.

سه شنبه 10 تیر ماه 1399
ارتباط صنعت و دانشگاه به رشد و استقلال کشور در حوزه تولید کمک می کند

امیر بیات در نشست راهبردی جهش تولید علم و صنعت در گام دوم انقلاب در دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه گفت : یکی ویژگی های کشور های توسعه یافته ارتباط بین صنعت و دانشگاه است و این ارتباط موجب تعمیق و هم افزایی در علم و صنعت می شود.

سه شنبه 10 تیر ماه 1399
تجارت کشور در حال بازگشت به دوران قبل از کرونا است

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم روز ملی صنعت و معدن اعلام کرد: آمار تولیدات منتخب کالایی کشور با وجود محدودیت های کرونایی و تشدید تحریم ها طی سه ماه نخست امسال افزایشی بوده و با گشایش به وجود آمده در تامین مواد اولیه مورد نیاز بخش صنعت امیدواریم که این شرایط به صورت مستمر رشد داشته باشد.

سه شنبه 10 تیر ماه 1399
بهره‌برداری از ۱۱.۵ میلیارد دلار طرح پتروشیمی تا پایان سال ۹۹

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از بهره‌برداری از ۱۱.۵ میلیارد دلار طرح پتروشیمی تا پایان امسال خبر داد و گفت: ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی تا پایان امسال با حدود ۲۵ میلیون تن افزایش به سالانه ۹۰ میلیون تن خواهد رسید.

سه شنبه 10 تیر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  ...  بعدی  آخرین