اولویت‎های کاری سازمان منطقه ویژه پارس تشریح شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ضمن تشریح برنامه ها و اولویت های کاری این سازمان، بر ضرورت تعامل هر چه بیشتر سازمان منطقه ویژه پارس با نهادها و شرکت های حاضر در منطقه تاکید کرد.

یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 1399
افت فشار در مخزن پارس جنوبی هم‌اکنون محسوس نیست

مدیرعامل شرکت نفت و پارس استمرار تولید از پارس جنوبی و تحقق وعده تأمین ۷۵ درصدی گاز کشور تا ۲۵ سال آینده را نیازمند توسعه میدان‌های دیگر خلیج فارس دانست و گفت: افت فشار در مخزن پارس جنوبی هم‌اکنون محسوس نیست.

شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399
تقویت واحدهای تولیدی پارس جنوبی با هدف اشتغال‌زایی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، موضوع اشتغال جوانان استان بوشهر را حائز اهمیت و آن را در گرو تقویت واحدهای تولیدی مستقر در پارس جنوبی خواند.

شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399
منتقدان دلسوز به صنعت نفت کمک کنند؛ اما در فضای غیرسیاسی

گفتگو با احمد محمدی مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب در رابطه با طرح توسعه ۲۸ مخزن و آخرین وضعیت پیشرفت اجرای ۶ بسته قراردادی و مناقصات باقی‌مانده آن.

جمعه 26 اردیبهشت ماه 1399
امضای هرگونه قرارداد جدید در وزارت صنعت ممنوع شد

حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در ابلاغی، هرگونه امضای قرارداد جدید، تفاهمنامه، لغو یا صدور ابلاغ جدید و نیز جابجایی نیرو را در این وزارتخانه تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.

جمعه 26 اردیبهشت ماه 1399
تشریح عملکرد مدیریت اچ‌اس‌یی وزارت نفت

مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست (اچ‌اس‌یی) و پدافند غیر عامل وزارت نفت در نشست معاون اول رئیس‌جمهوری با مدیران ارشد صنعت نفت گزارش مبسوطی از نحوه عملکرد این مدیریت ارائه داد.

چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه 1399
اولین  قبلی  ...  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  ...  بعدی  آخرین