بزرگ‌ترین تاسیسات جمع‌آوری گازهای همراه نفت به‌زودی افتتاح می‌شود

وزیر نفت گفت: طرح پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین تاسیسات جمع‌آوری و فرآورش گازهای همراه نفت با سرمایه‌گذاری بیش از ۳ میلیارد دلار، اوایل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و منشأ تحول عظیمی در کاهش آلایندگی‌های زیست‌محیطی خوزستان و توسعه صنعت پتروشیمی در گچساران می‌شود.

چهارشنبه 16 بهمن ماه 1398
طرح تولید زودهنگام نفت میدان سردار جنگل در حال تدوین است

مدیرعامل شرکت نفت خزر گفت: برنامه‌ای برای آزمایش طولانی‌مدت چاه‌های میدان سردار جنگل از سوی متخصصان شرکت نفت خزر برای ارائه به مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران در حال تهیه است که در صورت تصویب، تولید زودهنگام از این میدان در دستور کار قرار می‌گیرد.

چهارشنبه 16 بهمن ماه 1398
ثبت ۱۷۱ هزار متر حفر چاه در کارنامه یکساله ملی حفاری

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت در یک سال گذشته موفق شده است عملیات حفاری ۱۲۰ حلقه چاه‌ نفت و گاز به متراژ بیش از ۱۷۱ هزار متر را به سرانجام برساند.

چهارشنبه 16 بهمن ماه 1398
تلاش ملی حفاری برای مشارکت فعال‎تر در طرح‎های نگهداشت تولید

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از تشکیل کارگروه تخصصی با هدف مشارکت فعال‌تر این شرکت در طرح‌های حفظ و نگهداشت تولید نفت خبر داد.

چهارشنبه 16 بهمن ماه 1398
جهانگیری: اداره کشور بدون اتکا به نفت را دنبال می‌کنیم

معاون اول رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه باید بتوانیم اداره کشور را بدون اتکا به درآمدهای نفتی دنبال کنیم، گفت: امروز شرکت‌ها و پیمانکاران ایرانی در طراحی، مهندسی، ساخت و اجرای پروژه‌های بزرگ صنعتی، پتروشیمی و نیروگاهی زبانزد هستند.

سه شنبه 15 بهمن ماه 1398
واگذاری طرح جمع آوری ۵۰ میلیون فوت مکعب گاز از مشعل‎های غرب کارون به بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از تحویل گیری فاز اول تلمبه خانه غرب کارون از پانزدهم بهمن ماه خبر داد و گفت: این طرح راهبردی در صنعت نفت ظرفیت ارسال روزانه ۷۰۰ هزار بشکه نفت به مبادی صادراتی را داراست.

سه شنبه 15 بهمن ماه 1398
اولین  قبلی  ...  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  ...  بعدی  آخرین