روحانی: طرح‌های توسعه‌ای با وجود تحریم درحال پیاده‌سازی است

رئیس جمهوری با قدردانی از کارکنان و مدیریت صنعت نفت گفت: آمریکا نمی‌تواند ملت ما را به زانو در بیاورد، دلیلش طرح‌هایی است که در سال ۹۹ پس از دو سال و چند ماه از تحریم شدید اجرا و پیاده می‌کنیم.

جمعه 2 خرداد ماه 1399
۳۵۰ هزار نفرساعت کار بی‌حادثه در ساخت جکت فاز ۱۱ پارس جنوبی

مدیرعامل گروه پتروپارس با توضیح ویژگی‌های فنی جکت سکوی نخست طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی به رئیس جمهوری و وزیر نفت گفت: برای نصب این سکو ۳۵۰ هزار نفرساعت کار انجام شده است که خوشبختانه بدون حادثه بوده است.

جمعه 2 خرداد ماه 1399
همه تلاشمان را می‌کنیم طرح‌های توسعه‌ای نفت جلو برود

وزیر نفت با بیان اینکه تلاشمان این است که طرح‌های نفت جلو برود. گفت: واقعیت را نمی‌توان انکار کرد؛ اکنون در آمریکا هم صدها دکل بیکار شده‌اند، در دنیا هم شرکت‌ها طرح‌های توسعه‌ای خود را کاهش داده‌اند. ما هیچ کارگری را بیکار نکردیم و ان‌شاءالله هم کسی را بیکار نمی‌کنیم.

چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 1399
اعتبار ایدرو اطمینان بخش سرمایه گذاریهای مشترک بخش خصوصی

معاون امور صنایع وزارت صمت در مراسم معارفه رییس جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به اعتبار داخلی و بین المللی ایدرو بهره‌گیری از این اعتبار برای جذب و ایجاد سرمایه گذاری های مشترک با بخش خصوصی را از رویکردهای مورد تایید وزارت صمت عنوان کرد که می‌تواند اطمینان بخش سرمایه گذاران باشد.

چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 1399
رویکرد توسعه صنعتی متوازن بر اساس آمایش و امکان سنجی در مناطق کمتر برخوردار در ایدرو

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : توسعه صنعتی متوازن در کشور بر اساس آمایش و امکان سنجی های همه بعدی به ویژه در مناطق کمتر برخوردار از رویکردهای نوین و اساسی این سازمان خواهد بود.

چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 1399
امیر بیات سرپرست هیات عامل ایدرو شد

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در حکمی امیر بیات را به عنوان سرپرست هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) معرفی و منصوب کرد.

چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 1399
اولین  قبلی  ...  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  ...  بعدی  آخرین