امضای تفاهم‌نامه بازسازی پالایشگاه‌های گازی و نفتی ونزوئلا توسط ایران

زیر نفت گفت: تفاهم‌نامه‌هایی با کشور ونزوئلا در خصوص نوسازی و بازسازی پالایشگاه‌های نفت و گاز به امضا رسیده است.

سه شنبه 3 اسفند ماه 1400
رئیسی: آماده گسترش همکاری‌ها و انتقال دانش فنی به کشورهای آفریقایی هستیم

رئیس‌جمهوری در دیدار رئیس‌جمهوری موزامبیک اظهار کرد: ایران همواره روابط خوبی با کشورهای آفریقایی داشته است و امروز بر اساس همین نگاه سازنده تهران به آفریقا آماده گسترش همکاری‌ها با کشورهای این قاره هستیم.

سه شنبه 3 اسفند ماه 1400
۴۰۰ میلیون یورو کاهش ارز بری با داخلی سازی لوله های بدون درز نفتی

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: در سال تولید، پشتبانی ها، مانع زدایی ها ایدرو از طریق کارخانه لوله گستر اسفراین با تولید بیش از ۲۷ هزار تن انواع لوله فولادی بدون درز جریانی و جداری مورد نیاز صنعت برای دومین سال متوالی رکورد جدیدی را برای خود به ثبت رسانیده و انتظار میرود این رقم تا پایان سال به ۳۰ هزار تن برسد.

دوشنبه 2 اسفند ماه 1400
وزیران صنعت ایران و قطر دیدار کردند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به قطر که به همراه رئیس‌جمهوری انجام شد، امروز(دوشنبه) با وزیر صنعت و تجارت قطر در دوحه دیدار و گفت وگو کرد.

دوشنبه 2 اسفند ماه 1400
اوجی: تحریم‌های یک‌جانبه امنیت انرژی جهان را به خطر می‌اندازد

وزیر نفت نقش مجمع کشورهای صادرکننده گاز در عرضه پایدار گاز در شیوع ویروس عالم‌گیر کرونا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه اعضای مجمع نه تنها ناقض قوانین بین‌المللی است، بلکه امنیت انرژی جهان را به خطر می‌اندازد.

دوشنبه 2 اسفند ماه 1400
سفر به دوحه گامی تحول‌آفرین در روابط با کشورهای همسایه در منطقه خلیج فارس است

رئیس‌جمهوری با بیان این که جمهوری اسلامی ایران به‌دنبال تحول و جهش در روابط منطقه‌ای است، گفت: سفر به دوحه فصلی نو در روابط ایران و قطر ایجاد خواهد کرد، البته این سفر یکی از گام‌های تحول‌آفرین در روابط با کشورهای همسایه به‌ویژه همسایگان در منطقه خلیج فارس قلمداد می‌شود.

دوشنبه 2 اسفند ماه 1400
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین