رئیس‌جمهوری: آنها که می‌گویند نمی‌توان پیشرفت کرد، به دست مهندسان نفت ما نگاه کنند

رئیس‌جمهوری گفت: آنهایی که می‌گویند ما در برابر آمریکا نمی‌توانیم بایستیم و نمی‌توانیم پیشرفت کنیم، در خطا و اشتباه هستند. آنها به دست کشاورزان، صنعتگران، کارگران و مهندسان نفت ما نگاه کنند.

پنجشنبه 24 بهمن ماه 1398
برگزاری همایش یاران انقلاب / صنعت در گام دوم انقلاب

همایش یاران انقلاب با رویکرد بهره مندی از دانش انباشته فعالان و پیشکسوتان صنعت و تولید در چله اول انقلاب و تقدیر از ایشان با هدف هم افزایی بیشینه دانش و تجربه در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود.

پنجشنبه 24 بهمن ماه 1398
وزارتخانه‌های نفت و صمت در نهضت ساخت داخل همکاری مثبتی دارند

وزیر صمت، همکاری دو وزارتخانه نفت و صنعت، معدن و تجارت را در ساخت داخل مثبت ارزیابی کرد و گفت: در ساخت داخل از رقم داخلی سازی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار عبور کردیم.

دوشنبه 21 بهمن ماه 1398
خرید تضمینی تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت

وزیر نفت با اشاره به خرید تضمینی تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت، گفت: در اسناد مناقصه نیز پیمانکاران ملزم به خرید داخل هستند و اجازه واردات نخواهند داشت.

دوشنبه 21 بهمن ماه 1398
دیدار اعضای شورای فرهنگی ایدرو با همسر شهید عمدی

عضو هیات عامل و اعضای شورای فرهنگی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران همزمان با ایام سالگرد شهادت محمدعلی عمدی با خانوادهاین شهید گرانقدردر منزل وی دیدار و گفتگو کردند.

یکشنبه 20 بهمن ماه 1398
قرارداد طرح توسعه میدان‌های پارسی و پرنج امضا شد

قرارداد طرح بهبود بازیافت، افزایش تولید و بهره‌برداری از میدان‌های پارسی و پرنج، میان شرکت ملی نفت ایران و گروه مپنا امضا شد.

شنبه 19 بهمن ماه 1398
اولین  قبلی  ...  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  ...  بعدی  آخرین