محسن صالحی نیا معاون وزیر و رئیس جدید ایدرو شد

مراسم معارفه محسن صالحی نیا، معاون وزیرصمت و رئیس جدید هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران و تکریم سرپرست سابق ایدرو با حضور معاونان امور صنایع و طرح و برنامه وزارت صمت در محل این سازمان برگزار شد.

سه شنبه 29 مهر ماه 1399
رزم‌حسینی: سیاست وزارت صمت عرضه انبوه کالا و مواد اولیه داخلی در بازار است

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ما طی برنامه‌ریزی در حال ترخیص مواد اولیه از گمرکات هستیم، گفت: سیاست وزارت صمت عرضه انبوه کالا و مواد اولیه داخلی در بازار است.

یکشنبه 27 مهر ماه 1399
زنگنه: تولید در صنعت نفت در شرایط کرونا لحظه‌ای متوقف نشد

وزیر نفت با قدردانی از کادر درمان برای مقابله با کرونا تأکید کرد: با وجود شرایط کرونا لحظه‌ای تولید در صنعت نفت متوقف نشده است و از بابت تأمین سوخت و انرژی کشور آب در دل کسی تکان نخورد.

سه شنبه 22 مهر ماه 1399
لزوم برنامه‌ریزی ویژه‌ برای توسعه روابط اقتصادی در بخش انرژی

رئیس‌جمهوری گفت: برای توسعه روابط اقتصادی در حوزه‌های مختلف از انرژی تا فناوری، باید برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام دهیم.

سه شنبه 22 مهر ماه 1399
به حضور استارت‌آپ‌ها در حوزه انرژی نیازمندیم

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه به حضور استارت‌آپ‌ها در حوزه انرژی نیازمندیم، گفت: دولت از حضور جوانان و شرکت‌های استارت آپی که بتوانند سرویس‌های خوبی را در حوزه انرژی ساختمان به مردم ارائه دهند، حمایت می‌کند.

سه شنبه 22 مهر ماه 1399
شکل‌دهی اکتشاف و تولیدهای ایرانی؛ عبث یا عاقلانه؟

اتخاذ سیاست شکل‌گیری شرکت‌های اکتشاف و تولید ایرانی از سوی وزارت نفت چه دستاوردی داشته است؟ این شرکت‌ها که قرار بود در کنار شرکت‌های بین‌المللی فضای انتقال فناوری به صنعت نفت کشور را مساعد کنند، در شرایط تحریمی موجود در عمل چه کارکردی دارند؟ تلاش برای هدایت فعالیت شرکت‌ها در قالب ای‌اندپی با درک همه واقعیت‌های سیاسی و اقتصادی ایران، کار عبثی بود یا عقل حکم می‌کرد صنعت نفت ایران با بیش از یک قرن سابقه، در این زمینه حرکتی را آغاز کند؟ پاسخ شما به این پرسش‌ها چیست؟

دوشنبه 21 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  ...  بعدی  آخرین