تبیین برنامه های ایدرو در سال جهش تولید

برنامه های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، چالش ها و راهکار های شتاب بخشی و تحقق اهداف ایدرو در توسعه صنعت کشور در سال جهش تولید با حضور سرپرست وزارت صمت ، رئیس هیات عامل ایدرو و معاونان و مدیران وزارت صمت و ایدرو بررسی و تبیین شد .

یکشنبه 29 تیر ماه 1399
بنیاد شهید و وزارت صمت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت صنعت، معدن و تجارت تفاهم‌نامه همکاری در حوزه اشتغالزایی و کارآفرینی ایثارگران امضا کردند.

شنبه 28 تیر ماه 1399
شتاب بخشی به تکمیل و افتتاح واحدهای صنعتی اولویت جدی وزارت صمت

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در بازدید از شهرک صنعتی مامونیه ، تسهیل، شتاب بخشی و رفع موانع کسب و کار صنعت در سال جهش تولید از طریق مقررات زدایی و ساده سازی فرایندها را یکی از برنامه های اصلی وزارت صمت برشمرد.

چهارشنبه 25 تیر ماه 1399
اداره کشور با کمترین اتکا به نفت، قدرت‌نمایی ایران در جنگ اقتصادی است

رئیس‌جمهوری اداره و مدیریت کشور در شرایط سخت و با کمترین اتکا به نفت را توانمندی ملت در برابر آمریکا در دستیابی به اهداف ضد ایرانی دانست.

سه شنبه 24 تیر ماه 1399
ریل‌گذاری آینده صنعت نفت با تدوین ۴ سند تا افق ۱۴۲۰

وزیر نفت از تدوین چهار سند در بخش‌های مختلف نفت و گاز شامل چشم‌انداز تولید نفت، گاز، ‌پتروشیمی و مصرف سوخت تا افق ۱۴۲۰ خبرداد و گفت:‌ این اسناد، ریل‌گذاری صنعت نفت برای آینده است.

سه شنبه 24 تیر ماه 1399
افتتاح ۵۹۰۰ میلیارد تومان پروژه پیشران صنعتی و معدنی در ایستگاه پنجم پویش ملی «تولید، تداوم امید»

سرپرست وزارت صمت با اشاره به افتتاح ۵۹۰۰ میلیارد تومان پروژه پیشران صنعتی و معدنی در ایستگاه پنجم پویش ملی «تولید،تداوم امید» گفت: فاز اول ریسندگی بافت بلوچ به عنوان پروژه مورد تاکید مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور، با ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری به بهره برداری رسید.

سه شنبه 24 تیر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  ...  بعدی  آخرین