تحریم وزارت نفت را ظلم جدید آمریکا علیه ایران می‌دانیم

سخنگوی دولت در خصوص تحریم وزارت نفت گفت: ما این موضوع را ظلم جدید آمریکا علیه ایران می‌دانیم و در عین حال این تأثیری بر ما نخواهد داشت.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
قدردانی رئیس‌جمهوری از توسعه‌دهندگان پارس جنوبی

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در واکنش به گزارش وزیر نفت درباره «توسعه میدان گازی مشترک پارس جنوبی و قرار گرفتن ایران در رتبه سوم تولید گاز جهان» نوشت:‌ «از همه مدیران، مهندسان و کارگران که چنین افتخاری را برای ایران عزیز خلق کرده‌اند، تقدیر و تشکر شود».

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
50 هزار میلیارد تومان تسهیلات جهش تولید جهت افزایش سرمایه در گردش شرکت‌های داخلی

رزم‌حسینی: ۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات «جهش تولید» به منظور افزایش سرمایه در گردش در اختیار شرکت‌های داخلی قرار خواهد گرفت.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
تدوین دو سند برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در کشور

وزیر نفت با اشاره به تدوین دو سند برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در کشور گفت: نخستین سند مربوط به تولید و مصرف گاز تا افق ۱۴۲۰ و دومین سند نیز مربوط به نوسازی حمل و نقل عمومی و تغییر ترکیب سبد سوخت کشور است.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
بهره گیری ایدرو از تجربه دو دهه انجام پروژه های عظیم پیمانکاری در حوزه انرژی

معاون وزیر صمت و رئیس جدید هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم آغاز به کار خود گفت تمرکز و توسعه پیمانکاری های بزرگ تخصصی با توجه به شرایط ویژه بین المللی محور جدید فعالیت های این سازمان است .

سه شنبه 29 مهر ماه 1399
نقش ایدرو بعنوان حلقه ارتباطی بخش های دانش بنیان دارای فناوری های نوین

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: تدوین برنامه پنج ساله خودروسازی کشور به پیشنهاد معاونتهای تخصصی این وزارتخانه و مشارکت نخبگان، ذینفعان و فعالان عرصه تولید با محوریت ایدرو از فردا کلید می خورد.

سه شنبه 29 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  ...  بعدی  آخرین