نیازهای فناورانه شرکت ملی نفت ایران به صورت یکپارچه ارائه می‎شود

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران گفت: مجموعه همکاران ما در شرکت ملی نفت ایران تمام نیازهای فناورانه خود را در قالب کتابچه ای به صورت یکپارچه تهیه کرده اند که امروز ارائه خواهد شد.

یکشنبه 27 بهمن ماه 1398
تغییر رویکرد خام فروشی نفت با تکیه بر شرکت های دانش بنیان

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با استفاده از توان شرکت های فناور و دانش بنیان می توان از خام فروشی نفت به سمت استفاده از ارزش افزوده از این منابع حرکت کرد.

یکشنبه 27 بهمن ماه 1398
۱۱۰۰ میلیارد تومان ضمانت بانکی برای استارتاپ‌ها صادر شد

رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: سال گذشته ۱۱۰۰ میلیارد تومان ضمانت‌نامه توسط بانک‌ها برای شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها صادر شده است.

یکشنبه 27 بهمن ماه 1398
زنگنه: سالانه در صنعت نفت ایران باید بیش از ۲۰ تا ۲۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شود

وزیر نفت با تأکید بر اینکه در صورت فعال شدن پروژه‌های نفت و پتروشیمی اشتغال‌زایی و درآمدزایی شده و سود خوبی حاصل می‌شود، افزود: با توجه به اینکه به‌طور طبیعی سالانه در صنعت نفت باید بیش از ۲۰ تا ۲۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شود، اگر این رقم کاهش یابد کل چرخه دچار اختلال می‌شود

شنبه 26 بهمن ماه 1398
ظرفیت بازار سرمایه برای تامین ۵۰‌درصد از نیاز مالی صنعت نفت

رییس سازمان بورس گفت: بازار سرمایه می‌تواند تا نیمی از نیاز صنعت نفت را تامین مالی کند.

شنبه 26 بهمن ماه 1398
تجدید میثاق رئیس هیئت عامل و کارکنان ایدرو و شرکتهای تابعه با آرمان های امام راحل

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل ایدرو ، اعضای هیات عامل و کارکنان این سازمان و نیز مدیران و همکاران شرکت های تابعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تولد حضرت امام خمینی ( ره ) با حضور در مرقد مطهر امام راحل با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

شنبه 26 بهمن ماه 1398
اولین  قبلی  ...  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  ...  بعدی  آخرین