قرارداد توسعه میدان مشترک آزادگان جنوبی امضا شد

قرارداد توسعه میدان آزادگان جنوبی و قرارداد احداث کارخانه فرآورش مرکزی (CTEP)، میان شرکت مهندسی و توسعه نفت و شرکت پتروپارس امضا شد.

دوشنبه 30 تیر ماه 1399
زنگنه: ۹ قرارداد نفتی با شرکت‌های ایرانی امضا می‌شود

وزیر نفت گفت: به‌زودی ۹ قرارداد طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت (EPC/EPD) با شرکت‌های ایرانی امضا و صندوق پژوهش و فناوری نفت هم فعال می‌شود، همچنین ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی و پالایشگاه ستاره خلیج فارس افزایش می‌یابد.

دوشنبه 30 تیر ماه 1399
نگاه پتروپارس به افزایش ضریب بازیافت آزادگان جنوبی معطوف باشد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به پیشرفت ۶۷ درصدی کار در فاز نخست توسعه میدان آزادگان جنوبی، گفت: انتظار است پتروپارس ضمن تکمیل بخش باقی‌مانده توسعه طرح، به موضوع افزایش ضریب بازیافت این میدان توجه ویژه‌ای داشته باشد.

دوشنبه 30 تیر ماه 1399
ماموریت‌ های مهم سرپرست وزارت صمت به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت استقلال ارزی بخش صنعت کشور و توجه ویژه به تعمیق ساخت داخل، گفت: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران امروز باید در نقش یک فرمانده به حوزه صنعت کشور وارد شده و در شرایط جنگ اقتصادی، گام‌های بلندی در توسعه داخلی‌سازی بخش‌های مختلف صنعتی بردارد.

دوشنبه 30 تیر ماه 1399
هدفگذاری برای تولید روزانه ۶۰۰ هزار بشکه نفت از آزادگان جنوبی

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به ۲۷ میلیارد بشکه نفت درجا در میدان آزادگان جنوبی، گفت: هدفگذاری برای تولید نفت از این میدان ۶۰۰ هزار بشکه در روز است

دوشنبه 30 تیر ماه 1399
سرمایه‌گذاران طرح جامع تولید پروپیلن مشوق‌های مناسب دریافت می‌کنند

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با تأکید بر توسعه کیفی صنعت پتروشیمی گفت: مشوق‌های مناسبی در بخش‌های مختلف برای سرمایه‌گذاران طرح جامع تولید پروپیلن در نظر گرفته شده است.

یکشنبه 29 تیر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  ...  بعدی  آخرین