تاکید مقام معظم رهبری بر افزایش تولید و تقویت شرکت‌های دانش بنیان

رهبر معظم انقلاب اسلامی رفع موانع تولید را از وظایف اساسی دولت برشمردند وبر تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و افزایش تولید تاکید کردند.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
ارزش فروش خالص محصولات پتروشیمی ایران به ۲۵ میلیارد دلار می‌رسد

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه در هفت سال گذشته تولید کشور در صنعت پتروشیمی تقریباً دو برابر شده است، گفت: ارزش فروش خالص محصولات پتروشیمی ایران از ۱۱ میلیارد دلار به ۲۵ میلیارد دلار در سال ۱۴۰۰ می‌رسد و با تکمیل جهش سوم صنعت پتروشیمی در سال ۱۴۰۴ این درآمدها به ۳۷ میلیارد دلار خواهد رسید.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
افزایش ۴ برابری مجموع صادرات فرآورده‌های نفتی در ۷ سال

وزیر نفت ضمن اشاره به اینکه اکنون ۹۴ درصد جمعیت کل کشور زیر پوشش گازرسانی قرار دارند، گفت: مجموع صادرات فرآورده‌های نفتی از سال ۹۱ تا ۹۸ چهار برابر شده است.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
برگزاری دقیق و به موقع مجامع شرکتهای وابسته ایدرو

معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست بررسی عملکرد مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران گفت : انضباط مالی، فرایند محوری و شفافیت در فعالیتهای شرکت های وابسته و تابعه ایدرو همواره به عنوان نکات کلیدی در پایش های مستمر مدنظر قرار دارد و برگزاری دقیق و به موقع مجامع شرکت‌ها به عنوان نمودی از این پایبندی مورد تاکید است .

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
شناسایی ۴۸ میلیارد بشکه نفت و گاز در بستر خزر

مدیرعامل شرکت نفت خزر اعلام کرد: ‌تا کنون بر اساس مطالعات انجام شده، ۴۶ ساختار کوچک و بزرگ نفتی در اعماق بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ متری با ذخایر بالغ بر ۴۸ میلیارد بشکه­ نفت و گاز در بستر دریای خزر در آب‌های ایران، شناسایی شده است.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
راه اندازی مجدد ۲۱ درصد واحدهای صنعتی غیرفعال در کشور

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: از مجموع واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور ۹ هزار و ۸۰۰ واحد غیرفعال هستند که از این تعداد حدود ۲۱ درصد کل واحدهای تولیدی به بهره‌برداری رسیده است.

جمعه 31 مرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  ...  بعدی  آخرین