رویکرد حداکثر داخلی سازی در کنسرسیوم فاز ۱۴ پارس جنوبی

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت : ایدرو به عنوان راهبر و کلیه شرکت های کنسرسیوم تماما ایرانی فاز ۱۴ پارس جنوبی در راستای تحقق حداکثری جهش تولید ، توانمند سازی و بهره گیری از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و سازندگان داخلی برای تامین اقلام مورد نیاز این پروژه عظیم حوزه انرژی را به طور جدی در دستور کار خود دارند که آمار تعمیق ساخت داخل این پروژه نماگر مناسبی از این رویکرد است .

سه شنبه 3 تیر ماه 1399
۲۶۵ هزار میلیارد برآورد سرمایه گذاری طرح های ایدرو در مناطق محروم

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: سرمایه‌گذاری ریالی و ارزی برآورد شده برای اجرای طرح های توسعه ای مصوب ایدرو در مناطق محروم کشور بیش از ۲۶۵ هزار میلیارد ریال با پیش بینی اشتغال مستقیم ۱۱ هزار نفر است.

دوشنبه 2 تیر ماه 1399
اعضای کمیسیون انرژی مجلس یازدهم مشخص شدند

اعضای کمیسیون انرژی مجلس یازدهم شورای اسلامی تعیین و نهایی شد.

شنبه 31 خرداد ماه 1399
اجرای الگوی جهانی تعالی دیجیتال بنگاه ها در سال جاری

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در هفدهمین همایش جایزه تعالی سازمانی گفت : امسال ایدرو از طریق سازمان مدیریت صنعتی الگو های روزآمد جهانی تعالی دیجیتال سازمانی را پیاده می کند و ارزیابی های تعالی سازمانی بنگاه های کشور در سالجاری بر پایه آخرین متدلوژی جهانی این عرصه خواهد بود .

سه شنبه 27 خرداد ماه 1399
اطلاعات فنی و اقتصادی ۴۲ شرکت متقاضی طرح‌های پتروپالایشی ثبت شد

معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت از ثبت اطلاعات فنی و اقتصادی ۴۲ شرکت متقاضی احداث طرح‌های پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی در سواحل کشور با استفاده از سرمایه مردمی خبر داد و گفت: از این تعداد، ۹ شرکت توانستند تأییدیه بانکی خود را برای احراز توانمندی مالی در سایت بارگذاری کنند.

یکشنبه 25 خرداد ماه 1399
پیشنهاد بانک مرکزی برای تأمین مالی غیر تورمی طرح‌های صنعت نفت

رئیس کل بانک مرکزی محورهای اصلی پیشنهاد این بانک را برای نحوه تأمین مالی غیر تورمی پروژه‌های مهم وزارت نفت به رئیس‌جمهوری ارائه کرد.

شنبه 24 خرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  ...  بعدی  آخرین