زنگنه: ۲۱.۵ میلیون تن از تعهد افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی محقق شد

وزیر نفت افتتاح طرح‌های پتروشیمی را مصداق اقتصاد مقاومتی، مقابله با خام‌فروشی و تکمیل زنجیره ارزش دانست و گفت: با افتتاح طرح استحصال اتان پالایشگاه پارسیان سپهر، در مجموع ۲۱.۵ میلیون تن از تعهد افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی (۲۵ میلیون تن) عملیاتی شده است.

پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400
صنعت پتروشیمی؛ تامین‌کننده ۹۰ درصد ارز نیمایی کشور در سال ۹۹

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه صنعت پتروشیمی توانست ۹۰ درصد ارز نیمایی کشور را در سال ۹۹ تامین کند، گفت: این صنعت همواره در خط مقدم مقابله با جنگ اقتصادی با دشمن قرار داشته است.

پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400
مشارکت ۲۵۰ سازنده داخلی در طرح پالایش پارسیان سپهر

رئیس هیئت‌مدیره شرکت پالایش پارسیان سپهر به ساخت تجهیزات این پالایشگاه در ۱۸ استان کشور اشاره کرد و گفت: ۲۵۰ سازنده داخلی در ساخت تجهیزات مورد نیاز این پالایشگاه همکاری داشته‌اند.

پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400
سال 99 سال جهش فناوری در صنعت پتروشیمی

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به دستاوردهای این شرکت در سال گذشته اشاره کرد و گفت: سال ۹۹ افزون‌ بر جهش دوم محصولات پتروشیمی، همزمان سال جهش فناوری در صنعت پتروشیمی نیز بوده است.

پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400
سرمایه طرح پالایشگاه پارسیان سپهر یکساله بازمی‌گردد

مدیرعامل گروه توسعه اقتصادی تدبیر گفت: محصولات تولیدی طرح پالایشگاه پارسیان سپهر با بیش از یک میلیارد دلار درآمدزایی سالانه، هزینه‌های صورت گرفته طرح را ظرف یک‌سال جبران خواهد کرد.

پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400
۳ طرح صنعت پتروشیمی فردا به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افتتاح طرح استحصال اتان پالایشگاه پارسیان سپهر و دو طرح مهم تولید کاتالیست صنعت پتروشیمی خبر داد.

چهارشنبه 25 فروردین ماه 1400
اولین  قبلی  ...  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  ...  بعدی  آخرین