نوری امیری معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو شد

معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی محمد نوری امیری را به عنوان معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو منصوب کرد.

شنبه 11 مرداد ماه 1399
اقدام‌های بزرگی در دوران تحریم در پارس جنوبی انجام شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی به انجام اقدام‌های بزرگ‌ در پارس جنوبی و ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس در دوران تحریم اشاره کردند و تمرین جداسازی اقتصاد کشور از نفت را از آثار دوران تحریم برشمردند.

جمعه 10 مرداد ماه 1399
تولید پتروشیمی ایران ۲ برابر شده است

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه تولید محصولات پتروشیمی ما در هفت سال ۲ برابر شده است، گفت: تولید محصولات پتروشیمی کشور در سال ۹۲، ۵۶ میلیون تن بوده است که پایان امسال به ۱۰۰ میلیون تن می‌رسد.

چهارشنبه 8 مرداد ماه 1399
یکهزار و ۵۰۰ واحد صنعتی راکد کشور تا پایان امسال وارد مدار تولید می‌شود

سرپرست وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت که تا پایان امسال یکهزار و ۵۰۰ واحد صنعتی راکد بنا بر قولی که شرکت شهرک‌های صنعتی داده به مدار تولید باز می‌گردد و این اقدام کمک بزرگی به به جهش تولید است.

چهارشنبه 8 مرداد ماه 1399
۶۰ میلیون یورو صرفه جویی ارزی با داخلی سازی لوله های نفتی

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از مجتمع لوله گستر اسفراین گفت : خوشبختانه با اعتماد مجموعه وزارت نفت به توان تولید داخلی حدود ۴۰ هزار تن انواع لوله های بدون درز جداری و جریانی در این مجموعه سفارش گذاری شده که با تولید آن ها از خروج بیش از ۶۰ میلیون یورو ارز جلوگیری می شود.

سه شنبه 7 مرداد ماه 1399
زنجیره تولید محصولات پتروشیمی باید تا مصرف نهایی تکمیل شود

رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه زنجیره تولید بخش پتروشیمی در روند تولید محصول تا مصرف نهایی باید کامل باشد، گفت: در این صنعت از خام‌فروشی فاصله گرفته‌ایم که رشد ۲ برابری مقدار تولید محصولات پتروشیمی در هفت سال گذشته تحول بزرگی در این صنعت ایجاد کرده است.

دوشنبه 6 مرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  ...  بعدی  آخرین