سبد محصولات پتروشیمی در افق ۱۴۰۴ متنوع‌تر می‌شود

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به برنامه‌ریزی توسعه کلان صنعت پتروشیمی براساس همه خوراک‌های در دسترس اشاره کرد و گفت: در افق ۱۴۰۴ صنعتی با سبد محصولات متنوع خواهیم داشت.

دوشنبه 10 شهریور ماه 1399
روحانی: وزارتخانه‌ها برای گسترش روابط خارجی وارد عرصه شوند

رئیس جمهوی توسعه و تقویت روابط راهبردی با همسایگان به‌ویژه در حوزه‌های تجاری و اقتصادی را از اولویت‌های ایران برشمرد و تاکید کرد: پیوندهای تاریخی و فرهنگی ملت‌های منطقه، پایه مستحکمی برای توسعه و ارتقای بیش از پیش سطح همکاری‌ کشورهای همسایه و به تبع آن، تامین‌کننده منافع مشترک ملت‌ها و دولت‌های منطقه است.

دوشنبه 10 شهریور ماه 1399
تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تولیدی نفت‌خیز جنوب در شرایط تحریم

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تولید و توزیع نفت خام و خوراک پالایشگاه‌های کشور در این شرکت، با وجود تحریم‌های ظالمانه و عوارض شیوع کرونا خبر داد.

جمعه 7 شهریور ماه 1399
شرکت ملی حفاری ۱۰۹ حلقه چاه نفت و گاز حفر و تکمیل کرد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل ۱۰۹ حلقه چاه نفت و گاز با ثبت متراژ حفاری ۱۳۳ هزار و ۲۲۲ متر در یک سال گذشته خبر داد.

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
تشریح اقدام‌های شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ‌اس‌یی

مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت ایران از صفر شدن حوادث پرسنلی و فرآیندی منجر به فوت شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸ خبر داد و گفت: این مدیریت بر آن بوده است تا با انجام اقدام‌های مناسب، در جهت کاهش هرچه بیشتر آسیب‌های مرتبط گام بردارد.

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
ضرورت ورود مگفا به بازار های نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در بازید از مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) بر ورود این شرکت به حوزه ها و بازار های مختلف و نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید کرد

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  ...  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  ...  بعدی  آخرین