آمادگی مناطق نفت‌خیز جنوب برای افزایش تولید نفت

‫مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آمادگی این شرکت برای افزایش تولید نفت تا رقمی فراتر از مقدار تولید پیش از تحریم‌ها در سال ۱۳۹۷ خبر داد. ‬

دوشنبه 6 اردیبهشت ماه 1400
تمرکز وزارت صنعت بر توسعه ساخت داخل و تکمیل ظرفیت‌ها در سال ۱۴۰۰

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه و تعمیق ساخت داخل با محوریت خوداتکایی صنعتی، تکمیل ظرفیت‌های ‌خالی واحدهای صنعتی با اولویت افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی صنایع منتخب و تسریع در تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع، از جمله مهمترین برنامه های اجرایی امسال است.

دوشنبه 6 اردیبهشت ماه 1400
ایدرو ۲۳ طرح صنعتی با برآورد سرمایه گذاری ۴۵ هزار میلیارد تومان را در دست اجرا دارد

معاون وزیر و رییس هیات عامل ایدرو در مراسم رو نمایی از طرح های ملی وزارت صمت گفت :ایدرو بعنوان نخستین سازمان توسعه کشور با بیش از نیم قرن سابقه در توسعه صنعتی هم اکنون ۲۳ طرح صنعتی با پیشرفت های فیزیکی متفاوت و با برآورد سرمایه گذاری ۴۵ هزار میلیارد تومان را در دست اجرا دارد

شنبه 4 اردیبهشت ماه 1400
وزیر صمت اهم برنامه‌ های وزارتخانه در سال ۱۴۰۰ را ابلاغ کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت اهم برنامه های وزارتخانه در سال ۱۴۰۰ را به قائم مقام امور بازرگانی، معاونین و روسای سازمان ها، شرکت ها، صندوق ها و مؤسسات وابسته ابلاغ کرد.

شنبه 4 اردیبهشت ماه 1400
نفت ایران افزون بر خارک از جاسک هم صادر می‌شود

رئیس‌جمهوری گفت: از این پس افزون بر خلیج‌فارس از دریای عمان هم نفت صادر می‌کنیم. هزار کیلومتر لوله‌کشی تا چند هفته دیگر افتتاح و نفت ما علاوه بر خارک از جاسک هم صادر می‌شود.

چهارشنبه 1 اردیبهشت ماه 1400
۲ طرح تولید کاتالیست پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن سنگین به بهره‌برداری رسید

۲ طرح تولید کاتالیست پلی‌پروپیلن و کاتالیست پلی‌اتیلن سنگین با دانش فنی ایرانی برای نخستین بار در کشور به بهره‌برداری رسید.

پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400
اولین  قبلی  ...  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  ...  بعدی  آخرین