اولویت‌های شرکت متن در سال جهش تولید تشریح شد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت اجرای طرح توسعه انتقال نفت خام از گوره به جاسک را مهمترین اولویت سال ۱۳۹۹ این شرکت خواند و ضمن شرح آخرین وضعیت طرح توسعه میادین غرب کارون از برنامه ریزی برای توسعه فاز دوم آنها در سال جدید خبر داد.

یکشنبه 24 فروردین ماه 1399
تبدیل ۲۸۰ میلیون یورو از خرید خارجی به تولیدات داخلی

وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال گذشته که به نام «رونق تولید» نامگذاری شده بود هفت محور مهم کاری را در دستور کار برنامه‌های خود قرار داد که توسعه تولید و تعمیق ساخت داخل از مهمترین این محورها بود؛ در این راستا ۲۸۰ میلیون یورو از خرید خارج به استفاده از تولیدات داخلی تبدیل شد.

یکشنبه 24 فروردین ماه 1399
محورهای کاری پژوهشگاه نفت در سال ۹۹ اعلام شد

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، مهم‌ترین محورهای فعالیت این مجموعه را در سال ۹۹ اعلام کرد و با تأکید بر تنوع‌بخشی به محصولات فناورانه، گفت: پژوهشگاه تنها یک پیمانکار پژوهشی نیست، بلکه با پاسخگویی حداکثری به نیازهای صنعت، در سطوح راهبردی ایفای نقش می‌کند.

شنبه 23 فروردین ماه 1399
رویکردهای ۱۱ گانه سازمان گسترش در راستای تحقق جهش تولید

نخستین نشست حضوری شورای معاونین و سازمان‌های تابعه و وابسته وزارت صمت در سال جهش تولید در راستای مشارکت حداکثری زیرمجموعه های این وزارتخانه به میزبانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.

شنبه 23 فروردین ماه 1399
برنامه‌های جهش تولید وزارت صنعت ابلاغ شد

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت‌ معدن و تجارت اعلام کرد: مهمترین برنامه‌های سال جهش تولید بخش صنعت، معدن و تجارت در هفت محور و ۴۰ برنامه، نهایی و ابلاغ شد.

شنبه 23 فروردین ماه 1399
حفر و تکمیل ۱۱۴ حلقه چاه در کارنامه سال ۹۸ ملی حفاری

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در تشریح عملکرد این شرکت در سال ۹۸، به حفر و تکمیل ۱۱۴ حلقه چاه نفت و گاز اشاره کرد و گفت: با توجه به سیلاب اوایل سال در استان خوزستان و آغاز شیوع کرونا در کشور در اواخر سال، ملی حفاری در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی نیز فعالیت‌های متعددی را برنامه‌ریزی و اجرایی کرد.

چهارشنبه 20 فروردین ماه 1399
اولین  قبلی  ...  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  ...  بعدی  آخرین