امضای ۹ قرارداد نفتی در ۲۷ مردادماه

وزیر نفت از امضای ۹ قرارداد نفتی در دوشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: این موضوع نشان دهنده تداوم کار در صنعت نفت است.

چهارشنبه 22 مرداد ماه 1399
صنعت نفت به سمت برندسازی در حرکت است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با اقدام‌های انجام‌شده و رویکرد مثبتی که وزارت نفت نسبت به ساخت داخل در دستور کار داشته و دارد، صنعت نفت به سمت برندسازی در حرکت است و تاکنون بالغ بر ۱۵ هزار قلم کالا در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بومی‌سازی شده است.

دوشنبه 20 مرداد ماه 1399
حمایت از ساخت داخل با استانداردهای بین‌المللی

وزیر نفت گفت: صدور گواهینامه کیفیت تجهیزات گام مهمی برای توسعه فناوری ملی و حمایت از ساخت داخل با استانداردهای بین‌المللی است.

دوشنبه 20 مرداد ماه 1399
دغدغه مندی برای سازمان های توسعه ای نقطه عطف دیدگاه های وزیر پیشنهادی صمت

سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در گفتگو با روزنامه ایران در خصوص ویژگی های و برنامه های وزیر پیشنهادی صمت و تناسب آن با شرایط کنونی کشور گفت : توجه به نقش سازمان‌ها و نهادهای توسعه‌ای به ویژه با در نظر داشتن شرایط کشورمان یکی از نقاط عطف برنامه های چابک و نگاه روزآمد وزیر پیشنهادی صمت است.

دوشنبه 20 مرداد ماه 1399
تاکید بر توسعه صنعتی برپایه آمایش سرزمینی و مزیت های منطقه ای

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران در دیدار های جداگانه با نمایندگان شیراز و اسفراین در مجلس شورای اسلامی بر توسعه صنعتی با لحاظ آمایش سرزمینی و مزیت های منطقه ای تاکید کرد .

دوشنبه 20 مرداد ماه 1399
نشاندن «جهش تولید» بر سر سفره‌های مردم با توسعه اشتغال

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب «جهش تولید باید در سفره مردم بنشیند» که بخشی از آن با تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام محقق می‌شود، زیرا با تکمیل هر پروژه، اشتغال پایدار در منطقه ایجاد شده و درآمد آن بر سر سفره کارگران می‌آید.

یکشنبه 19 مرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  ...  بعدی  آخرین