افزایش صادرات نفت پس از برجام نشان‌دهنده شکست تحریم‌ها بود

رئیس‌جمهوری گفت: اینکه صادرات نفت ما پس از برجام از ۹۰۰ هزار بشکه به نزدیک روزانه ۳ میلیون بشکه رسید، به دلیل این بود که تحریم را شکستیم.

چهارشنبه 30 بهمن ماه 1398
چگونگی بهره‌مندی از قراردادهای BOO در صنعت نفت تشریح شد

مشاور حقوقی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح چگونگی بهره‌مندی از قراردادهای BOO (ساخت، تملک و بهره‌برداری) در صنعت نفت گفت: از جمله اهداف اصلی استفاده از این نوع قراردادها چابک‌تر کردن فرآیند انجام کار است.

چهارشنبه 30 بهمن ماه 1398
معرفی ۴ پروژه فرآورشی قابل واگذاری مناطق نفتخیز جنوب/ واگذاری نوسازی تجهیزات صنعت نفت به بخش خصوصی

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید با اشاره به سهم بالای مناطق نفتخیز جنوب در تولید نفت کشور، از معرفی ۴ پروژه قابل واگذاری فرآورشی در این شرکت خبر داد.

چهارشنبه 30 بهمن ماه 1398
شهرک تحقیقاتی کاوش بستر تجاری سازی محصولات دانش بنیان

وزارت صمت ، ایدرو ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در مراسمی تفاهمنامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش را امضا کردند .

چهارشنبه 30 بهمن ماه 1398
۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری ایدرو از محل طرح های تملک دارایی‌ های سرمایه‌ ای

معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مجمع عمومی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای ایدرو گفت این سازمان در سال‌ مالی ۹۷ بیش از ۵ هزار میلیارد ریال از محل این اعتبارات در ۱۳ طرح صنعتی کشور سرمایه‌گذاری و هزینه کرده است.

چهارشنبه 30 بهمن ماه 1398
واحدهای فرآورشی سیار، راهبرد شتاب‌بخشی به توسعه میدان‎های مشترک

مدیرعامل شرکت متن استفاده از واحدهای فرآورشی سیار را راهبردی نو برای شتاب‌بخشی به طرح‌های توسعه‌ای به‌ویژه در میدان‌های مشترک اعلام کرد.

سه شنبه 29 بهمن ماه 1398
اولین  قبلی  ...  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  ...  بعدی  آخرین