تأکید رئیس‌جمهوری بر شتاب‌بخشی به اجرای طرح‌های توسعه‌ای صنعت نفت

رئیس‌جمهور با قدردانی از تلاش همه کارکنان صنعت نفت، به وزیر نفت دستور داد به روند پیشبرد برنامه‌های افزایش تولید فرآورده‌های نفتی و جلوگیری از خام‌فروشی نفت، بیش از پیش شتاب دهد.

شنبه 30 فروردین ماه 1399
دستاوردهای نفت‌ و گاز اروندان در سال ۹۸

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در تشریح دستاوردهای این شرکت در سال ۹۸، به افزایش تولید نفت میدان دارخوین، در اختیار گرفتن راهبری میدان آزادگان جنوبی و تلمبه‌خانه غرب کارون و تعیین تکلیف بخشی از گازهای همراه واحد بهره‎برداری غرب کارون اشاره کرد.

شنبه 30 فروردین ماه 1399
توسعه فرصت‌های شغلی در مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با اجرایی شدن طرح‌های جدید در مناطق نفت‌خیز جنوب، فرصت‌های شغلی ایجاد می‌شود.

شنبه 30 فروردین ماه 1399
افزایش ۷ درصدی تولیدات صنعتی کشور در پاییز ۹۸

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آمار منتشره از سوی بانک مرکزی مبنی بر رشد هفت درصدی تولیدات صنعتی کشور در ۳ ماهه سوم سال ۹۸، گفت: رکورد زدنی صادرات غیر نفتی و افزایش حجم تجارت کشور به ۸۵ میلیارد دلار، نشانه ظرفیت‌های بی‌نظیر کشور در حوزه تولید و تجارت و امکان تحقق حداکثری اهداف "جهش تولید" است.

جمعه 29 فروردین ماه 1399
آمادگی ایدرو برای همکاری با بخش خصوصی در اجرای طرح‌های مناطق محروم

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از آمادگی این سازمان برای همکاری مشارکتی با بخش خصوصی و تعاونی در اجرای طرح‌های توسعه‌ای و زیربنایی مناطق محروم خبر داد.

جمعه 29 فروردین ماه 1399
روحانی: هر چه بیشتر باید از خام فروشی نفت فاصله بگیریم

رییس جمهوری به وزیر نفت دستور داد که به روند پیشبرد برنامه‌ها و سیاست‌های افزایش تولید فرآورده‌های نفتی شتاب داده و هرچه بیشتر از خام فروشی نفت نیز فاصله گرفته شود.

جمعه 29 فروردین ماه 1399
اولین  قبلی  ...  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  ...  بعدی  آخرین