پیام تسلیت محسن صالحی نیا در پی درگذشت رییس اسبق ایدرو

معاون وزیر و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در پیامی درگذشت مهندس اکبر ترکان رئیس اسبق این سازمان را به خانواده ایشان و جامعه صنعت کشور تسلیت گفت.

دوشنبه 27 اردیبهشت ماه 1400
هدف‌گذاری برای احیای ۲ هزار واحد صنعتی راکد در سال ۱۴۰۰

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در بخش تولید، گفت: در برنامه‌های تدوین شده برای سال ۱۴۰۰ احیای دو هزار واحد تولیدی در سراسر کشور هدف‌گذاری شده است.

شنبه 25 اردیبهشت ماه 1400
وزیر صمت: سال گذشته بیش از ۱۵۰۰واحد صنعتی راکد در کشور احیا شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سال گذشته یک هزار و ۵۷۷ واحد صنعتی راکد احیا و به چرخه تولید بازگشت و در سال جاری نیز احیای ۱۷۰۰ واحد در دستور کار قرار دارد.

شنبه 25 اردیبهشت ماه 1400
توان فروش نفت پس از برجام افزایش یافت

رئیس‌جمهوری گفت: پس از برجام توان رقم فروش نفت از ۹۰۰ هزار بشکه به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه رسید، همچنین هزینه انتقال آب دریا به فلات مرکزی ایران که از صندوق توسعه ملی بوده، از محل فروش نفت در پسابرجام به‌دست آمده است.

چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه 1400
تمهیدات لازم برای رفع تنگناهای نقدینگی در دستور کار است

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: تمهیدات لازم برای رفع تنگناهای نقدینگی مدنظر است تا علاوه بر تسهیل تبادلات خودروسازان و قطعه‌سازان با افزایش عرضه و منطقی شدن قیمت‌ها شاهد کاهش واسطه گری و برچیده شدن بساط سوداگری در بازار آزاد خودرو باشیم.

شنبه 18 اردیبهشت ماه 1400
رزم حسینی : وزارت صنعت در راستای تقویت تولید داخل حرکت خواهد کرد

وزیر صنعت‌، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه با هدف ایجاد تعادل در بازار در نظر دارد، اقدام به تقویت تولید داخل و عرضه مناسب محصولات در بازار کند.

شنبه 18 اردیبهشت ماه 1400
اولین  قبلی  ...  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  ...  بعدی  آخرین