تعریف ۴ هزار میلیارد تومان پروژه داخلی‌سازی با همکاری دانش‌بنیان‌ها

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از تعریف پروژه‌های داخلی‌سازی به ارزش چهار هزار میلیارد تومان در صنعت خودروسازی با همکاری نظامی‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد.

سه شنبه 28 مرداد ماه 1399
۱۳ قرارداد نفتی با ۱۴ شرکت ایرانی امضا شد

۱۳ قرارداد طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت با هدف حفظ جریان کار و اشتغال در صنعت نفت، میان دو شرکت تابع شرکت ملی نفت ایران و ۱۴ شرکت ایرانی امضا شد.

دوشنبه 27 مرداد ماه 1399
سهم ساخت داخل طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت بیش از ۷۰ درصد است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به پیگیری و رصد مستمر اجرای ۱۰ قرارداد طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت که در سال ۹۷ امضا شد، گفت: سهم ساخت داخل در اجرای این قراردادها تاکنون بیش از ۷۰ درصد است و این سهم در پایان اجرای همه بسته‌های کاری طرح، به بیش از ۸۰ درصد می‌رسد.

دوشنبه 27 مرداد ماه 1399
قدرت در بازار نفت به مخازن نیست به ظرفیت تولید است

وزیر نفت بر ضرورت ظرفیت‌سازی برای تولید نفت در شرایط تحریم تأکید کرد و گفت: قدرت یک کشور در بازار نفت به مخازن آن نیست، بلکه به ظرفیت تولید است.

دوشنبه 27 مرداد ماه 1399
تحریم‌ها را به فرصت بومی‌سازی تبدیل کردیم

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران اظهار کرد: این شرکت تحریم‌ها را به فرصت بومی‌سازی و اتکا به توان داخل تبدیل کرده است.

دوشنبه 27 مرداد ماه 1399
زنگنه:در تمام میادین مشترک بزرگ نفتی از همسایگان جلوتریم

وزیر نفت با اشاره به اینکه در توسعه میادین نفتی منتظر خارجی ها نمی‌مانیم، گفت:در تمامی میادین مشترک بزرگ نفتی و گازی در ظرفیت تولید از همسایگان جلوتر هستیم.

دوشنبه 27 مرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  ...  بعدی  آخرین