هم افزایی ظرفیت تمام بخشهای کشور برای تعمیق ساخت داخل ضروری است

معاون وزیر صمت و رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جریان بازدید مشترک با سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوای فضای سپاه از گروه خودرو سازی سایپا بر ضرورت هم افزایی ظرفیت ، دانش و فناوری تمام بخش های کشور از جمله صنایع دفاعی برای تعمیق ساخت داخل و کاهش وابستگیهای صنعتی در سال جهش تولید تاکید کرد.

یکشنبه 30 شهریور ماه 1399
۵ میلیون تن متانول مازاد کشور به پروپیلن تبدیل می‌شود

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به بومی‌سازی دانش تولید متانول به پروپیلن در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی اشاره کرد و گفت: ۵ میلیون تن متانول مازاد کشور با اجرای طرح‌های جدید به محصول ارزشمند پروپیلن تبدیل می‌شود.

شنبه 29 شهریور ماه 1399
صنعت نفت ایران موفقیت‌های بزرگی به دست آورده است

رئیس‌جمهوری گفت: امروز کشور در زمینه‌های زیرساختی، گاز، نفت، پتروشیمی، فولاد، آب‌رسانی، برق‌رسانی، سدسازی، راه‌سازی، توسعه خطوط ریلی و مقابله موفق با کرونا، موفقیت‌های بزرگ و عظیمی به‌دست آورده است.

چهارشنبه 26 شهریور ماه 1399
انضباط مالی، فرایند محوری و شفافیت در فعالیت های شرکت های وابسته ایدرو

مجمع عمومی سالانه شرکت مدیریت طرح های صنعتی ( IPMI ) به ریاست معاون وزیر و سرپرست ایدرو و اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد.

چهارشنبه 26 شهریور ماه 1399
سرمایه‌گذاری در بخش نفت برای افزایش توان تولید و صادرات ضرورت دارد

معاون اول رئیس‌جمهوری با قدردانی از تلاش‌ها و ابتکارهای وزارت نفت برای صادرات و فروش نفت در شرایط فشار و تحریم، گفت: ضرورت توجه به سرمایه‌گذاری در بخش نفت برای افزایش توان تولید و صادرات وزارت نفت بیش از پیش احساس می‌شود. معاون اول رئیس‌جمهوری با قدردانی از تلاش‌ها و ابتکارهای وزارت نفت برای صادرات و فروش نفت در شرایط فشار و تحریم، گفت: ضرورت توجه به سرمایه‌گذاری در بخش نفت برای افزایش توان تولید و صادرات وزارت نفت بیش از پیش احساس می‌شود.

سه شنبه 25 شهریور ماه 1399
کسب رتبه نخست ایران در اکتشافات نفت و گاز سال ۲۰۱۹ جهان

شرکت ملی نفت ایران از نظر مجموع حجم اکتشافات نفت و گاز در سال ۲۰۱۹، با کشف ۴.۹۷۳ میلیارد بشکه معادل هیدروکربن مایع ذخیره قابل برداشت، جایگاه نخست را در بین شرکت‌های بزرگ نفتی دنیا اعم از شرکت‌های نفت ملی و بین‌المللی به خود اختصاص داد.

دوشنبه 24 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  ...  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  ...  بعدی  آخرین