قدردانی رئیس‌جمهوری از افزایش تولید در صنعت پتروشیمی

رئیس‌جمهوری با قدردانی از افزایش سطح تولید در کالاهایی مانند فولاد و پتروشیمی گفت: این کالاها سال‌های پیش در فهرست کالاهای وارداتی کشور بودند و اکنون به فرصت صادراتی کشور تبدیل شده‌اند.

یکشنبه 5 مرداد ماه 1399
لزوم هم افزایی مجلس و فعالان صنعت برای تحقق حداکثری جهش تولید

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست های جداگانه با نمایندگان مردم بندرعباس و نیشابور در مجلس شورای اسلامی بر لزوم هم افزایی و تعامل همدلانه مجلس و فعالان عرصه صنعت برای تحقق هر چه بیشتر اهداف و برنامه های جهش تولید در کشور تاکید کرد .

یکشنبه 5 مرداد ماه 1399
طی حکمی از سوی معاون وزیر صمت ، مدیرکل حراست ایدرو معرفی شد

با صدرو حکمی از سوی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، محسن الیاسی به عنوان مدیرکل جدید دفتر مرکزی حراست این سازمان معرفی و منصوب شد.

یکشنبه 5 مرداد ماه 1399
الزام شرکت‌های تجاری به ثبت صورت‌های مالی در سامانه جام

وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت از الزام شرکت‌های تجاری به ثبت اطلاعات صورت‌های مالی حسابرسی‌شده آنها در سامانه جمع‌آوری اطلاعات صورت‌های مالی (جام) خبرداد.

شنبه 4 مرداد ماه 1399
حفر بیش از ۶ هزار متر چاه نفت و گاز از سوی ملی حفاری

رئیس اداره عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۶ هزار و ۱۳۵ متر حفاری جهت‌دار در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور از سوی این شرکت در چهار ماه نخست امسال خبر داد.

چهارشنبه 1 مرداد ماه 1399
قرارداد توسعه میدان مشترک آزادگان جنوبی امضا شد

قرارداد توسعه میدان آزادگان جنوبی و قرارداد احداث کارخانه فرآورش مرکزی (CTEP)، میان شرکت مهندسی و توسعه نفت و شرکت پتروپارس امضا شد.

دوشنبه 30 تیر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  ...  بعدی  آخرین