تجلیل از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراسمی از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تجلیل به عمل آمد.

شنبه 12 مهر ماه 1399
وزیر صمت: امضاهای طلایی را حذف می‌کنیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت اطمینان‌بخشی به فعالان حوزه اقتصاد، گفت: تمرکز وزارت صمت بر تقویت بخش خصوصی است؛ همچنین در پی حذف موانع و امضاهای طلایی هستیم و از هیچ تلاشی برای حمایت از فعالان اقتصادی کوتاهی نخواهیم کرد.

شنبه 12 مهر ماه 1399
خودکفایی در تولید سوخت نشان دهنده نگاه به داخل است

رئیس‌جمهوری گفت: خودکفایی در بنزین و گازوئیل و افزایش تولید در بخش گاز و پتروشیمی و عمده محصولات، نشان می‌دهد نگاه ما به داخل کشور است.

چهارشنبه 9 مهر ماه 1399
تولید داخلی برای قطع سه میلیارد دلار واردات در کشور کلید خورد

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت که این وزارتخانه امسال برای بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و تحقق شعار سال ، تولید داخلی برای قطع سه میلیارد دلار واردات کالاهای مختلف مورد نیاز کشور را شروع کرده است.

چهارشنبه 9 مهر ماه 1399
تسلیت به مناسبت درگذشت مادر همسر گرامی مهندس مهدی داودآبادی مدیرعامل ایدرواویل

همکاران شرکت توسعه صنایع نفت و گاز گسترش ایرانیان ( ایدرواویل) درگذشت مادر همسر گرامی آقای مهندس مهدی داودآبادی، مدیرعامل محترم این شرکت را تسلیت گفتند.

چهارشنبه 9 مهر ماه 1399
راه‌اندازی انستیتوها زمینه‌ بومی‌سازی تجهیزات را فراهم می‌کند

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: راه‌اندازی مراکز و انستیتوهایی که زمینه بومی‌سازی تجهیزات را با هدف استفاده از اندیشه و ایده‌های نو برای دستیابی به محصول جدید فراهم می‌کنند، از اولویت‌های صنعت گاز کشور است.

سه شنبه 8 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  ...  بعدی  آخرین