۱۷۰ میلیون دلار داخلی سازی کالاهای خاص فاز ۱۴ برای نخستین بار

معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران در جریان بازدید از مراحل تکمیلی راه اندازی اولین واحد( تراین ) پالایشگاه گازی فاز ۱۴ پارس جنوبی گفت : در اجرای این طرح عظیم ملی کالاهای خاص و پیشرفته ای از قبیل تجهیزات دوار و پکیج ها برای نخستین بار از طریق شرکت های داخلی تامین کالا شده است .

سه شنبه 18 خرداد ماه 1400
زیرساخت‌های عظیمی در بخش پتروشیمی و خودکفایی بنزین ایجاد شد

سخنگوی دولت گفت: توانستیم با استفاده از فضای تحریم‌شکنی اولیه، زیرساخت‌های عظیمی در بخش پتروشیمی و خودکفایی بنزین ایجاد کنیم.

سه شنبه 18 خرداد ماه 1400
ایران می‌تواند با برنامه‌ریزی بیش از ۷ تا ۱۰ میلیون بشکه نفت تولید کند

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: ایران می‌تواند با برنامه‌ریزی بیش از ۷ تا ۱۰ میلیون بشکه نفت تولید کند. این یک ضرورت است و هر کس مانع آن شود می‌خواهد ایران را از سرمایه خدادادی خود محروم کند.

سه شنبه 11 خرداد ماه 1400
زنگنه: تولید روزانه تا ۶.۵ میلیون بشکه نفت در دستور کار قرار گیرد

وزیر نفت بر ضرورت افزایش تولید نفت ایران تأکید کرد و گفت: به نظرم هر دولتی بر سر کار آمد باید تولید روزانه ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه نفت را جزو نخستین برنامه‌های خود قرار دهد.

دوشنبه 10 خرداد ماه 1400
رزم حسینی: به رشد صنعتی ۸ درصد در سال گذشته رسیده ایم

وزیر صنعت با بیان اینکه به رشد صنعتی ۸ درصد در سال گذشته رسیده ایم، ادامه داد: صادرات قابل قبولی داشتیم و تامین مواد اولیه، قطعات، اجزا و ملزومات ۷۱ هزار واحد صنعتی توسط صادرکنندگان انجام گرفت تا چرخ تولید بچرخد.

یکشنبه 9 خرداد ماه 1400
برنامه کم‌سابقه افزایش ظرفیت تولید نفت در دستور کار مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: افزایش ظرفیت تولید نفتی که در دستور کار این شرکت قرار دارد، بیشترین هدف‌گذاری افزایش تولید مناطق نفت‌خیز جنوب در ۲۰ سال گذشته به‌شمار می‌رود.

چهارشنبه 5 خرداد ماه 1400
اولین  قبلی  ...  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  ...  بعدی  آخرین