مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت معرفی شد

معاون پارلمانی رییس جمهوری از معرفی حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی چهارشنبه ۲۲ مردادماه در صحن مجلس برگزار خواهد شد.

سه شنبه 14 مرداد ماه 1399
افتتاح ۳ طرح صنعت پتروشیمی؛ پنجشنبه ۱۶ مردادماه

وزیر نفت از افتتاح سه طرح متانول کاوه، کیمیای پارس خاورمیانه و کاتالیست لرستان در روز پنجشنبه (۱۶ مردادماه) خبر داد و گفت: افتتاح ۱۷ طرح پتروشیمی تا پایان امسال برنامه‌ریزی شده است.

دوشنبه 13 مرداد ماه 1399
مجموع سرمایه‌گذاری دولت در صنعت گاز ۱۳۶ هزار میلیارد تومان است

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران مجموع سرمایه‌گذاری دولت تدبیر و امید از سال ۱۳۹۲ تا سال ۱۴۰۰ در حوزه گاز را ۱۳۶ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

دوشنبه 13 مرداد ماه 1399
واحد فرآورش مرکزی میدان مشترک آذر عملیاتی شد

مدیرعامل گروه اویک از تحقق تولید نفت از طریق واحد فرآورش مرکزی (CPF) میدان مشترک آذر خبرداد و گفت: طرح توسعه این میدان مشترک در آینده نزدیک به‌طور رسمی به بهره‌برداری می‌رسد.

دوشنبه 13 مرداد ماه 1399
افزایش ۸۰ درصدی درآمد پتروشیمی در سال ۹۹

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به رشد ۶۰ درصدی ظرفیت پتروشیمی با بهره‌برداری از ۱۷ طرح،‌ گفت: ‌با بهره‌برداری از این طرح‌ها، درآمد این صنعت در سال ۹۹ تا ۸۰ درصد افزایش خواهد داشت.

دوشنبه 13 مرداد ماه 1399
نوری امیری معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو شد

معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی محمد نوری امیری را به عنوان معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو منصوب کرد.

شنبه 11 مرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  ...  بعدی  آخرین