زنگنه: به جریان کسب‌وکار شرکت‌های دانش‌بنیان صنعت نفت کمک می‌کنیم

وزیر نفت با اشاره به طرح‌های مختلف نظیر راه‌اندازی پارک فناوری رازی، ایجاد صندوق پژوهش و نوآوری نفت، خرید تضمینی کالا، ممنوعیت واردات کالاهای کیفی ساخت داخل و مواردی از این دست که در دستور کار وزارت نفت قرار دارد، گفت: هدف از مجموعه این طرح‌ها و برنامه‌ها، کمک به جریان یافتن کسب‌وکار شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت است.

دوشنبه 28 بهمن ماه 1398
مجوز صندوق پژوهش و نوآوری صنعت نفت با سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومان صادر شد

وزیر نفت مهم‌ترین گام‌های وزارت نفت را برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان تشریح کرد و گفت: مجوز صندوق پژوهش و نوآوری صنعت نفت دیروز با سرمایه اولیه ۱۰۰ میلیارد تومان صادر شد.

یکشنبه 27 بهمن ماه 1398
نیازهای فناورانه شرکت ملی نفت ایران به صورت یکپارچه ارائه می‎شود

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران گفت: مجموعه همکاران ما در شرکت ملی نفت ایران تمام نیازهای فناورانه خود را در قالب کتابچه ای به صورت یکپارچه تهیه کرده اند که امروز ارائه خواهد شد.

یکشنبه 27 بهمن ماه 1398
تغییر رویکرد خام فروشی نفت با تکیه بر شرکت های دانش بنیان

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با استفاده از توان شرکت های فناور و دانش بنیان می توان از خام فروشی نفت به سمت استفاده از ارزش افزوده از این منابع حرکت کرد.

یکشنبه 27 بهمن ماه 1398
۱۱۰۰ میلیارد تومان ضمانت بانکی برای استارتاپ‌ها صادر شد

رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: سال گذشته ۱۱۰۰ میلیارد تومان ضمانت‌نامه توسط بانک‌ها برای شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها صادر شده است.

یکشنبه 27 بهمن ماه 1398
زنگنه: سالانه در صنعت نفت ایران باید بیش از ۲۰ تا ۲۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شود

وزیر نفت با تأکید بر اینکه در صورت فعال شدن پروژه‌های نفت و پتروشیمی اشتغال‌زایی و درآمدزایی شده و سود خوبی حاصل می‌شود، افزود: با توجه به اینکه به‌طور طبیعی سالانه در صنعت نفت باید بیش از ۲۰ تا ۲۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شود، اگر این رقم کاهش یابد کل چرخه دچار اختلال می‌شود

شنبه 26 بهمن ماه 1398
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین