سند چشم‌انداز تولید نفت خام تا افق ۱۴۲۰ تصویب شد

شورای عالی انرژی کشور سند چشم‌انداز تولید نفت خام تا افق سال ۱۴۲۰ منتج از مطالعات طرح جامع انرژی کشور را با هدف تعیین گزینه بهینه تولید نفت برای تعیین نهایی چشم‌انداز تولید و سرمایه‌گذاری در بخش نفت خام موجود در مخازن کشف‌شده تصویب کرد.

سه شنبه 8 تیر ماه 1400
بسته تشویقی توسعه سرمایه‌گذاری شرکت‌های برتر ابلاغ شد

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از ابلاغ بسته تشویقی برای توسعه سرمایه گذاری در طرح « اقتصاد مقاومتی با شرکت‌های برتر» توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

شنبه 5 تیر ماه 1400
حقوق ملت ایران در نفت و گاز بیش از هر زمان دیگری تامین شده است

رئیس‌جمهوری گفت: حقوق ملت ما بیش از هر زمان دیگر در بخش نفت و گاز تامین شده است، این حقوق که می‌گوییم یعنی جاهایی که میدان مشترک با کشورهای دیگر داشتیم.

پنجشنبه 3 تیر ماه 1400
رئیسی: ایران به‌دنبال همکاری گسترده و متوازن با همه کشورهای جهان است

رئیس‌جمهوری منتخب از برنامه خود برای پیگیری همکاری گسترده و متوازن با همه کشورهای جهان خبر داد و گفت: هر مذاکره‌ای که منافع ملی در آن تضمین شود، به‌طور حتم مورد حمایت خواهد بود؛ اما وضع اقتصادی مردم را به مذاکرات گره نخواهیم زد.

دوشنبه 31 خرداد ماه 1400
زنگنه: درآمد نفتی ایران بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش یافت

وزیر نفت در گزارش عملکرد فروش نفت طی دوران تشدید تحریم و جنگ اقتصادی اعلام کرد که در سه سال جنگ اقتصادی، درآمد نفتی کشور بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش یافت.

یکشنبه 30 خرداد ماه 1400
رزم حسینی انتخاب حجت الاسلام‌والمسلمین رئیسی را تبریک گفت

علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی، انتخاب حجت الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی را به عنوان منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.

یکشنبه 30 خرداد ماه 1400
اولین  قبلی  ...  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  ...  بعدی  آخرین