لزوم برنامه‌ریزی ویژه‌ برای توسعه روابط اقتصادی در بخش انرژی

رئیس‌جمهوری گفت: برای توسعه روابط اقتصادی در حوزه‌های مختلف از انرژی تا فناوری، باید برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام دهیم.

سه شنبه 22 مهر ماه 1399
به حضور استارت‌آپ‌ها در حوزه انرژی نیازمندیم

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه به حضور استارت‌آپ‌ها در حوزه انرژی نیازمندیم، گفت: دولت از حضور جوانان و شرکت‌های استارت آپی که بتوانند سرویس‌های خوبی را در حوزه انرژی ساختمان به مردم ارائه دهند، حمایت می‌کند.

سه شنبه 22 مهر ماه 1399
شکل‌دهی اکتشاف و تولیدهای ایرانی؛ عبث یا عاقلانه؟

اتخاذ سیاست شکل‌گیری شرکت‌های اکتشاف و تولید ایرانی از سوی وزارت نفت چه دستاوردی داشته است؟ این شرکت‌ها که قرار بود در کنار شرکت‌های بین‌المللی فضای انتقال فناوری به صنعت نفت کشور را مساعد کنند، در شرایط تحریمی موجود در عمل چه کارکردی دارند؟ تلاش برای هدایت فعالیت شرکت‌ها در قالب ای‌اندپی با درک همه واقعیت‌های سیاسی و اقتصادی ایران، کار عبثی بود یا عقل حکم می‌کرد صنعت نفت ایران با بیش از یک قرن سابقه، در این زمینه حرکتی را آغاز کند؟ پاسخ شما به این پرسش‌ها چیست؟

دوشنبه 21 مهر ماه 1399
تضمین افزایش تولید نفت با تداوم فعالیت‌های اکتشافی

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد: نباید اقدام‌های اکتشافی را در شرایط تحریم یا نوسان‌های قیمت نفت متوقف کرد زیرا فعالیت مستمر در زمینه اکتشاف به عنوان پشتوانه اصلی برای افزایش تولید نفت در آینده به شمار می‌آید.

دوشنبه 21 مهر ماه 1399
طرح جامع انرژی باید در دستور کار بخش‌های مرتبط قرار گیرد

رئیس جمهوری ضمن ارزشمند دانستن تدوین طرح جامع انرژی کشور و تاکید بر شتاب در روند نهایی شدن آن، اظهار کرد: این طرح به عنوان راهبرد اصلی در حوزه انرژی باید در دستور کار بخش‌های مرتبط قرار گیرد.

دوشنبه 21 مهر ماه 1399
برای نخستین بار در کشور المپیاد اقتصاد و مدیریت برگزار شد

برای نخستین بار در کشور المپیاد اقتصاد و مدیریت با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، برگزار شد.

دوشنبه 21 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  ...  بعدی  آخرین