علی‌اکبر رضایی، سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت صمت شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی، علی‌اکبر رضایی را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

دوشنبه 26 اسفند ماه 1398
اقدامات حمایتی ایدرو برای تامین اقلام ضروری مبارزه با کرونا

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو از اقدامات حمایتی این سازمان به عنوان تسهیلگر در جهت حمایت از تامین و تولید اقلام ضروری مبارزه با کرونا شامل مواد ضدعفونی، ماسک، لباس کادر درمانی و کیت های مولکولی خبر داد.

دوشنبه 26 اسفند ماه 1398
پیش‌بینی توسعه فعالیت‌های ملی حفاری در سال ۹۹

مدیرعامل شرکت ملی حفاری گفت: انتظار می‌رود با اجرایی شدن پروژه‌های تعریف‌شده در طرح توسعه ۲۸ مخزن و شتاب بخشیدن به پروژه‌های در حال اجرا، سال ۹۹ شاهد افزایش بازدهی کار و توسعه فعالیت‌ها و در نتیجه درآمدزایی مناسب‌تر شرکت باشیم.

یکشنبه 25 اسفند ماه 1398
تلاش پژوهشگاه برای پاسخگویی به نیازهای فناورانه صنعت نفت

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، ۹۸ را سالی پرشتاب برای تحقق اهداف این مجموعه خواند و گفت: با تکیه بر توان و همت نیروهای ارزشمند توانستیم در شرایط تحریم نیازهای فناورانه صنعت را به‌طور مؤثر پاسخگو باشیم و نقش تعیین‌کننده‌ای در اقتصاد ملی و صنعت نفت ایفا کنیم.

شنبه 24 اسفند ماه 1398
کرباسیان: نقش روابط عمومی در فضای جدید رسانه‌ای اهمیت دوچندان پیدا کرده است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی از عملکرد روابط عمومی این شرکت در سال ۹۸ تقدیر کرد.

شنبه 24 اسفند ماه 1398
ورود کارکنان پیمانکار به عسلویه تا ۲۲ فروردین ممنوع شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از ممنوعیت ورود کارکنان ساکن در استان‌های پرخطر به پارس جنوبی خبر داد و گفت: نیروهای پیمانکاران اجرایی در منطقه عسلویه به‌ دلیل پیشگیری و کنترل بیماری کرونا تا ۲۲ فروردین در منطقه حضور نخواهند داشت.

چهارشنبه 21 اسفند ماه 1398
اولین  قبلی  ...  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  ...  بعدی  آخرین