گام‌های بلند پتروشیمی ایران برای درآمد ۲۵ میلیارد دلاری

هم‌اکنون ظرفیت تولید پتروشیمی‌های ایران در سال ۶۶ میلیون تن است که امروز با افتتاح سه واحد دیگر در استان‌های بوشهر و لرستان نخستین گام‌های بلند خیز دوم این صنعت برای جهش به تولید ۱۰۰ میلیون تن و درآمد ۲۵ میلیارد دلاری تا سال ۱۴۰۰ و پایان دولت دوازدهم برداشته شد.

شنبه 18 مرداد ماه 1399
کسب ارزش‌افزوده بیشتر با تولید سالانه ۵ میلیون تن پروپیلن

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۴ ظرفیت تولید متانول ۲۳ میلیون تن خواهد بود، گفت: ۵ میلیون تن از این ظرفیت به سمت تولید پروپیلن هدایت خواهد شد که به توسعه متوازن در کشور کمک شایانی می‌کند.

شنبه 18 مرداد ماه 1399
۲ شرکت پتروشیمی در استان بوشهر آماده افتتاح شد

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: شرکت های پتروشیمی متانول کاوه و کیمیا پارس خاورمیانه روز پنج‎شنبه هفته جاری با ارتباط ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در شهرستان های دیر و عسلویه استان بوشهر افتتاح می‌شود.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
برنامه‌ریزی ۳.۲ میلیارد دلاری برای بومی‌سازی در سال ۹۹

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش تولید در بخش‌های مختلف صنعتی، توان تولید ماسک، اتمام معوقه تعهد خودرو و افتتاح طرح‌های بزرگ در کشور خبر داد و گفت: برنامه وسیعی برای بومی‌سازی تولید داخل وجود دارد که حدود ۳.۲ میلیارد دلار در برنامه سال ۹۹ پیش‌بینی شده است.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
ارائه گزارش و پیشنهادهای وزارت نفت در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا

در نشست شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، وزارت نفت، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه گزارشی از تأمین منابع بودجه و تحولات مالی و پولی در اقتصاد کشور ارائه و پیشنهادهایی درباره معرفی ابزارهای نوین و روش‌های متنوع تأمین مالی پروژه‌ها مطرح کردند.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
۳۴ قرارداد فعال در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران

مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران از ۳۴ قرارداد فعال این شرکت در سال جهش تولید خبرداد.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  ...  بعدی  آخرین