واردات کالا توسط کسانی که ارز در خارج دارند مجاز می شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ثبت سفارش ارز متقاضی از هفته جاری آغاز می‌شود و واردات کالا توسط کسانی که ارز در خارج از کشور دارند، مجاز خواهد شد.

شنبه 10 آبان ماه 1399
اختصاص ۴۰هکتار از شهرک کاوش به شرکتهای دانش بنیان برگزیده

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از شهرک تحقیقاتی کاوش از آماده شدن زیرساخت‌های موردنیاز برای استقرار شرکت های دانش بنیان برگزیده در فاز پیشرو این شهرک تحقیقاتی در قالب ۱۴ واحد مستقل تکمیل شده خبر داد.

جمعه 9 آبان ماه 1399
ارائه طرح‌ها بدون تأمین منابع، سبب ایجاد مشکلات تورمی می‌شود

رئیس‌جمهوری گفت: ارائه برخی طرح‌ها که منابع آن دیده نشده باشد نمی‌تواند به رفع معضلات کمک کند و ممکن است سبب ایجاد مشکلات تورمی، یا دامن زدن به انتظارهای غیرواقعی شود.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
تحریم وزارت نفت را ظلم جدید آمریکا علیه ایران می‌دانیم

سخنگوی دولت در خصوص تحریم وزارت نفت گفت: ما این موضوع را ظلم جدید آمریکا علیه ایران می‌دانیم و در عین حال این تأثیری بر ما نخواهد داشت.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
قدردانی رئیس‌جمهوری از توسعه‌دهندگان پارس جنوبی

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در واکنش به گزارش وزیر نفت درباره «توسعه میدان گازی مشترک پارس جنوبی و قرار گرفتن ایران در رتبه سوم تولید گاز جهان» نوشت:‌ «از همه مدیران، مهندسان و کارگران که چنین افتخاری را برای ایران عزیز خلق کرده‌اند، تقدیر و تشکر شود».

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
50 هزار میلیارد تومان تسهیلات جهش تولید جهت افزایش سرمایه در گردش شرکت‌های داخلی

رزم‌حسینی: ۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات «جهش تولید» به منظور افزایش سرمایه در گردش در اختیار شرکت‌های داخلی قرار خواهد گرفت.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
اولین  قبلی  ...  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  ...  بعدی  آخرین