روحانی: ۱۷ فاز پارس جنوبی را در طول ۸ سال افتتاح کردیم

رئیس‌جمهوری ضمن اشاره به اینکه در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی کارهای بی‌نظیری در تاریخ ایران انجام شده است، گفت: ما از ۱۰ فاز در پارس‌جنوبی اکنون به ۲۷ فاز رسیدیم، ۱۷ فاز را در طول این هشت سال افتتاح کردیم، تقریباً فازهای پارس‌جنوبی تمام شده است.

یکشنبه 10 مرداد ماه 1400
روحانی: برای سلامت مردم و خودکفایی در بنزین پالایشگاهی عظیم افتتاح کردیم

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه در بنزین نه‌تنها خودکفا شدیم، بلکه بنزین را صادر می‌کنیم، گفت:‌ مجبور نیستیم از پتروشیمی بنزین بگیریم که سلامتی همه مردم دچار خطر شود، ما برای سلامت مردم و با هدف خودکفایی، پالایشگاه عظیمی را افتتاح و تکمیل کردیم.

یکشنبه 10 مرداد ماه 1400
مقام معظم رهبری: نباید برنامه‌های داخلی را به همراهی غرب منوط کرد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای هیئت دولت تأکید کردند: مطلقاً نباید برنامه‌های داخلی را به همراهی غرب منوط کرد، زیرا حتماً شکست خواهد خورد.

چهارشنبه 6 مرداد ماه 1400
ارز مورد نیاز کشور با افزایش تولید فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی تأمین شد

رئیس‌جمهوری گفت: در مقابل تحریم نفت و مبادلات بانکی، توانستیم با افزایش تولید در محصولات پتروشیمی، صنایع معدنی و فرآورده‌های نفت و گاز، ارز مورد نیاز کشور را تأمین کنیم.

چهارشنبه 6 مرداد ماه 1400
تکمیل اجرای طرح مزایده ۶ هزار محدوده معدنی در آینده نزدیک

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اجرای همه مراحل مزایده سراسری محدوده‌های معدنی به صورت شفاف و قانونی، از تکمیل اجرای این طرح بزرگ در آینده نزدیک با افزایش تعاملات بین‌دستگاهی خبر داد. وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اجرای همه مراحل مزایده سراسری محدوده‌های معدنی به صورت شفاف و قانونی، از تکمیل اجرای این طرح بزرگ در آینده نزدیک با افزایش تعاملات بین‌دستگاهی خبر داد.

دوشنبه 4 مرداد ماه 1400
بهره‌برداری از ۶ طرح پتروشیمی تا پایان ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: برای تحقق سبد طرح‌های جهش دوم، ۶ طرح پتروشیمی تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

پنجشنبه 31 تیر ماه 1400
اولین  قبلی  ...  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  ...  بعدی  آخرین