تکلیف ۱۳ بسته کاری دیگر از طرح توسعه ۲۸ مخزن مشخص شد

تکلیف ۱۳ بسته دیگر از طرح نگهداشت و افزایش تولید شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با نهایی شدن فرآیند مناقصات و انتخاب پیمانکاران مشخص شده است و از این میان، قرارداد ۱۱ بسته طی روزهای آینده امضا می‌شود.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
دستاوردها در بخش‌های تولیدی از جمله نفت و گاز قابل توجه است

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: دستاوردها و سرمایه‌گذاری در بخش‌های تولیدی کشور از جمله بخش کشاورزی، صنعت و معدن، نفت و گاز، نیرو، راه، راه‌آهن و بزرگراه‌ها قابل توجه است.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
افزایش ۴ میلیون تنی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ایران

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به افتتاح سه طرح بزرگ پتروشیمی در روز پنجشنبه هفته جاری (۱۶ مردادماه) از سوی رئیس‌جمهوری گفت: این طرح‌ها شامل پتروشیمی کاوه، ‌پتروشیمی کمیا پارس خاورمیانه و کاتالیست پتروشیمی لرستان است که در مجموع با سرمایه‌گذاری ۱.۵۷ میلیارد دلار بیش از ۴ میلیون تن به ظرفیت پتروشیمی ایران می‌افزاید.

سه شنبه 14 مرداد ماه 1399
بررسی پیشنهاد وزارت نفت برای استفاده از ابزارهای متنوع مالی در بازار سرمایه

پیشنهاد وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی و نفت برای استفاده از ابزارهای متنوع مالی در بازار سرمایه در نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بررسی شد.

سه شنبه 14 مرداد ماه 1399
وضع شرکت‌های نفتی و پتروشیمی در بورس خوب است

وزیر نفت گفت: شرکت‌های نفتی و پتروشیمی در بورس فعال هستند و خیلی خوب سهام آنها عرضه می‌شود، در واقع وضع خوب و قابل تأملی دارند.

سه شنبه 14 مرداد ماه 1399
۶۵ میلیون دلار صرفه جویی ارزی نخستین زیست پالایشگاه کشور

معاون وزیرصمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از طرح تولید بیو اتانول سوختی کرمانشاه گفت : با راه اندازی نخستین زیست پالایشگاه کشور و تولید سالانه ۶۶ میلیون لیتر الکل سوختی غلات ، بیش از ۶۵ میلیون دلار صرفه جویی ارزی می شود .

سه شنبه 14 مرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  ...  بعدی  آخرین