رئیسی: اوپک باید منافع اعضا را در اتخاذ تدابیر و اجرای سازوکارها در نظر گیرد

رئیس جمهوری تأکید کرد: دبیرخانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) باید حقوق و منافع کشورهای عضو را به‌عنوان مبنای اتخاذ همه تدابیر و اجرای همه سازوکارها در نظر گیرد.

جمعه 15 مرداد ماه 1400
رییسی: ایران از هر طرح دیپلماتیک برای لغو تحریم‌ها حمایت می‌کند

رییس‌جمهوری گفت: سیاست فشار و تحریم موجب انصراف ملت ایران از پیگیری حقوق قانونی خود ازجمله حق توسعه نمی‌شود و ایران از هر طرح دیپلماتیک برای لغو تحریم‌ها حمایت می‌کند.

پنجشنبه 14 مرداد ماه 1400
ورود دهها هیات خارجی به تهران برای شرکت در مراسم تحلیف رییس جمهوری

کمتر از ۲۴ ساعت تا مراسم تحلیف آیت الله سید ابراهیم رییسی،‌ مقامها و نمایندگان بیش از ۲۰ کشور و سازمان بین المللی از عصر دیروز تا ظهر امروز وارد تهران شده اند و قرار است شمار آنها تا زمان برگزاری مراسم در عصر فردا از ۷۰ هیات عبور کند.

چهارشنبه 13 مرداد ماه 1400
روحانی: ساخت و راه‌اندازی سکوهای پارس‌جنوبی نتایج برجام بود

رئیس‌جمهوری گفت: اگر همچنان در شرایط تحریم می‌ماندیم باید راه سختی برای رسیدن به دستاوردها طی می‌کردیم، اما در نتیجه گشایش‌های برجام توانستیم عملیاتی کردن بیست‌وهفتمین سکوی دریایی در پارس‌جنوبی را جشن بگیریم در غیر اینصورت همه این طرح‌ها نیمه‌کاره می‌ماند.

دوشنبه 11 مرداد ماه 1400
مدعیان فروش نفت حتی یک بشکه هم نفروختند

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: برخی مدعی فروش نفت بودند، ما به هر مقداری که می‌خواستند مجوز فروش نفت به آنان دادیم، اما حتی یک نفر نیست که بگوید من یک بشکه نفت فروخته‌ام و پول آن را به خزانه واریز و به دولت کمک کرده‌ام.

دوشنبه 11 مرداد ماه 1400
زنگنه:تحریم‌ها درآمدهای نفتی را ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش داد

وزیر نفت گفت: در دولت دوازدهم و همزمان با بازگشت تحریم‌ها علیه ایران، ۱۰۰ میلیارد دلار نفت نفروختیم و از صادرات نفت ایران جلوگیری شد.

دوشنبه 11 مرداد ماه 1400
اولین  قبلی  ...  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  ...  بعدی  آخرین