عملیات حفاری ۵ هدف اکتشافی امسال آغاز می‌شود

مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از اجرا و پیگیری ۶ پروژه فعال در بخش مهندسی ساختمان این مجموعه خبرداد و اعلام کرد: عملیات حفاری پنج هدف اکتشافی امسال آغاز می‌شود.

یکشنبه 25 آبان ماه 1399
روحانی: برای تأمین منافع ملی از فرصت رفع تحریم‌ استفاده می‌کنیم

رئیس‌جمهوری گفت: هدف ما لغو تحریم‌ها و همکاری سازنده با جهان است و هرجا و هر فرصتی برای این کار مهیا باشد اقدام‌های خود را انجام خواهیم داد و هیچ‌کس حق فرصت‌سوزی ندارد.

چهارشنبه 21 آبان ماه 1399
بومی‌سازی ۲۵۰۰ کالای پرمصرف صنعت نفت با همکاری دانش‌بنیان‌ها

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: در سال‌های اخیر ۱۲ هزار قلم کالا و مواد مصرفی این شرکت بومی‌سازی شده است که از این تعداد، ۲ هزار و ۵۰۰ قلم کالای پرمصرف که بخشی از آنها جزو اقلام راهبردی‌اند، با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان ساخته شده‌ است.

چهارشنبه 21 آبان ماه 1399
طرح اولیه صادرات گاز ایران به افغانستان آماده است

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که طرح اولیه صادرات گاز ایران به افغانستان آماده و مقرر شده است انجام آن به بخش خصوصی واگذار شود.

دوشنبه 19 آبان ماه 1399
بهره‌مندی حداکثری نفت از توان شرکت‌های دانش بنیان/ ۵۱ چالش فناورانه ارزیابی شد

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران از بهره‌مندی حداکثری از توان شرکت های دانش بنیان و موسسات تحقیقاتی برای رفع چالش ها و نیازهای فناوری ساخت و خدمات خبر داد.

دوشنبه 19 آبان ماه 1399
نصب برج تقطیر ساخت داخل نخستین زیست پالایشگاه کشور

سازه برج تقطیر تماما ایرانی نخستین زیست پالایشگاه کشور در کرمانشاه به وزن ۶۰ تن و ارتفاع ۵۰ متر بعنوان قلب این پالایشگاه امروز نصب شد.

دوشنبه 19 آبان ماه 1399
اولین  قبلی  ...  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  ...  بعدی  آخرین