زنگنه: توانایی ساخت ۸۰ درصد تجهیزات صنعت نفت را داریم

وزیر نفت مهم‌ترین اقدام‌های انجام‌شده برای توسعه ساخت داخل در صنعت نفت را تشریح کرد و گفت: هم‌اکنون قادر به ساخت و تأمین دست‌کم ۸۰ درصد تجهیزات ثابت صنعت نفت در داخل کشور هستیم.

شنبه 4 بهمن ماه 1399
ساخت اولین دکل‌حفاری کاملا ایرانی در ایزوایکو

در دومین روز بیست ‌و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تفاهم نامه طراحی و ساخت دستگاه دکل حفاری پایه‌ دار دریایی برای توسعه میادین نفت و گاز آب‌های کم عمق خلیج فارس بین مجتمع کشتی سازی فراساحل ایران (ایزوایکو) و شرکت حفاری شمال به امضاء رسید.

شنبه 4 بهمن ماه 1399
توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی در وضعیت مطلوبی قرار دارد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی در وضعیت مناسبی قرار دارد و بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، نخستین ردیف عملیاتی آن اوایل سال آینده وارد مدار تولید می شود.

جمعه 3 بهمن ماه 1399
زنگنه: نگران احیای بازارهای ازدست‌رفته نفت ایران نیستم

وزیر نفت گفت: نگران احیای بازارهای ازدست‌رفته نفت ایران نیستیم و در صورت لغو تحریم‌ها، قدرتمندتر از گذشته به بازار بازمی‌گردیم.

جمعه 3 بهمن ماه 1399
بازدید وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی نفت از غرفه ایدرواویل در بیست ‌و پنجمین نمایشگاه نفت تهران

بیژن زنگنه، وزیر نفت و مسعود کرباسیان، مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از غرفه ایدرواویل در پاویون ایدرو در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران بازدید کرند.

جمعه 3 بهمن ماه 1399
حضور ایدرواویل در بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

شرکت ایدرواویل فعال در حوزه اکتشاف و تولید نفت و گاز، دارای رتبه برتر MDP میدان نفتی سوسنگرد و عضو مجمع شرکت های اکتشاف و تولید نفت، در بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران حضور یافت.

جمعه 3 بهمن ماه 1399
اولین  قبلی  ...  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  ...  بعدی  آخرین