خودکفایی در تولید سوخت نشان دهنده نگاه به داخل است

رئیس‌جمهوری گفت: خودکفایی در بنزین و گازوئیل و افزایش تولید در بخش گاز و پتروشیمی و عمده محصولات، نشان می‌دهد نگاه ما به داخل کشور است.

چهارشنبه 9 مهر ماه 1399
تولید داخلی برای قطع سه میلیارد دلار واردات در کشور کلید خورد

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت که این وزارتخانه امسال برای بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و تحقق شعار سال ، تولید داخلی برای قطع سه میلیارد دلار واردات کالاهای مختلف مورد نیاز کشور را شروع کرده است.

چهارشنبه 9 مهر ماه 1399
تسلیت به مناسبت درگذشت مادر همسر گرامی مهندس مهدی داودآبادی مدیرعامل ایدرواویل

همکاران شرکت توسعه صنایع نفت و گاز گسترش ایرانیان ( ایدرواویل) درگذشت مادر همسر گرامی آقای مهندس مهدی داودآبادی، مدیرعامل محترم این شرکت را تسلیت گفتند.

چهارشنبه 9 مهر ماه 1399
راه‌اندازی انستیتوها زمینه‌ بومی‌سازی تجهیزات را فراهم می‌کند

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: راه‌اندازی مراکز و انستیتوهایی که زمینه بومی‌سازی تجهیزات را با هدف استفاده از اندیشه و ایده‌های نو برای دستیابی به محصول جدید فراهم می‌کنند، از اولویت‌های صنعت گاز کشور است.

سه شنبه 8 مهر ماه 1399
مشوق های قانونی بیشتر برای توسعه ساخت داخل ضروری است

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در دیدار سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پشتیبانی مستمر نهاد قانونگذاری از سرمایه‌گذاری های مولد و تنوع بخشی بیشتر به مشوق های قانونی سرمایه گذاری برای توسعه ساخت داخل با مشارکت سازمان های توسعه ای تاکید کرد

سه شنبه 8 مهر ماه 1399
علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد

علیرضا رزم حسینی با کسب ۱۷۵رای موافق توانست از مجلس یازدهم رای اعتماد بگیرد و به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت انتخاب شود.

سه شنبه 8 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  ...  بعدی  آخرین