ایجاد توازن بین منافع ایران و اوپک با دیپلماسی کاظم‌پور

وزیر نفت در ابتدای نشست ١٧٩ وزیران نفت و انرژی اوپک در بیانیه‌ای با گرامیداشت یاد حسین کاظم‌پور اردبیلی،‌ گفت: کاظم‌پور مدافع حقیقی منافع کشورش بود و همزمان می‌توانست توازن بین این منافع را با مصلحت جمعی کشورهای اوپک برقرار کند. به همین دلیل است که او در تمام سمت‌های بین‌المللی خود برقرارکننده اجماع بود.

شنبه 17 خرداد ماه 1399
خط لوله گوره – جاسک، گام بلند برای توسعه مناطق محروم

پروژه خط لوله نفتی گوره به جاسک گام بلند شرکت ملی نفت ایران در انجام مسوولیت‌های اجتماعی است که می تواند با ایجاد توسعه پایدار منجر به محرومیت‌زدایی و افزایش سطح امنیت اجتماعی و رفاه خانوار در منطقه جاسک و استان‌های همجوار هرمزگان شود.

شنبه 17 خرداد ماه 1399
پروژه توسعه میدان نفتی بالارود به ملی حفاری واگذار شد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از برنده شدن این شرکت در مناقصه پروژه توسعه میدان نفتی بالارود خبر داد و گفت: واگذاری اجرای این پروژه به ملی حفاری قطعیت یافت.

جمعه 16 خرداد ماه 1399
واگذاری مطالعات جامع ۸ میدان نفت و گاز مناطق مرکزی

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی از واگذاری مطالعات جامع هشت میدان این شرکت خبرداد و بر انجام مطالعات جامع مخازن به‌عنوان یکی از الزام‌های راهبردی در توسعه و تولید میدان‌های نفت و گاز تأکید کرد.

سه شنبه 13 خرداد ماه 1399
شرایط برای همکاری ایران و فنلاند در زمینه نفت و انرژی فراهم است

رئیس‌جمهوری گفت: ایران و فنلاند ظرفیت‌های بسیار خوبی برای توسعه روابط در زمینه‌های اقتصادی و تجاری، سرمایه‌گذاری در زمینه نفت و انرژی، کشاورزی و فناوری دارند که باید از این ظرفیت‌ها حداکثر استفاده را ببریم.

سه شنبه 13 خرداد ماه 1399
افزایش ۳۵ درصدی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی در سال «جهش تولید»

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: بهره‌برداری از ۱۶ طرح پتروشیمی در سال «جهش تولید» سبب افزایش ۳۵ درصدی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی کشور می‌شود.

سه شنبه 13 خرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  ...  بعدی  آخرین