مصوبه ساختار و الگوی قراردادهای بالادستی نفت و گاز اصلاح شد

هیات وزیران مصوبه شرایط عمومی، ساختار و الگوی قراردادهای بالادستی نفت و گاز را اصلاح کرد.

سه شنبه 26 فروردین ماه 1399
تمدید سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه‌گران دستگاه مرکزی وزارت نفت

دبیرخانه شورای هماهنگی منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت به‌منظور استفاده از توانمندی‌ها و حمایت حداکثری از سازندگان داخلی، مهلت خوداظهاری در سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه‌گران این دستگاه را تا پایان مهرماه امسال تمدید کرد.

دوشنبه 25 فروردین ماه 1399
اولویت‌های شرکت متن در سال جهش تولید تشریح شد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت اجرای طرح توسعه انتقال نفت خام از گوره به جاسک را مهمترین اولویت سال ۱۳۹۹ این شرکت خواند و ضمن شرح آخرین وضعیت طرح توسعه میادین غرب کارون از برنامه ریزی برای توسعه فاز دوم آنها در سال جدید خبر داد.

یکشنبه 24 فروردین ماه 1399
تبدیل ۲۸۰ میلیون یورو از خرید خارجی به تولیدات داخلی

وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال گذشته که به نام «رونق تولید» نامگذاری شده بود هفت محور مهم کاری را در دستور کار برنامه‌های خود قرار داد که توسعه تولید و تعمیق ساخت داخل از مهمترین این محورها بود؛ در این راستا ۲۸۰ میلیون یورو از خرید خارج به استفاده از تولیدات داخلی تبدیل شد.

یکشنبه 24 فروردین ماه 1399
محورهای کاری پژوهشگاه نفت در سال ۹۹ اعلام شد

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، مهم‌ترین محورهای فعالیت این مجموعه را در سال ۹۹ اعلام کرد و با تأکید بر تنوع‌بخشی به محصولات فناورانه، گفت: پژوهشگاه تنها یک پیمانکار پژوهشی نیست، بلکه با پاسخگویی حداکثری به نیازهای صنعت، در سطوح راهبردی ایفای نقش می‌کند.

شنبه 23 فروردین ماه 1399
رویکردهای ۱۱ گانه سازمان گسترش در راستای تحقق جهش تولید

نخستین نشست حضوری شورای معاونین و سازمان‌های تابعه و وابسته وزارت صمت در سال جهش تولید در راستای مشارکت حداکثری زیرمجموعه های این وزارتخانه به میزبانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.

شنبه 23 فروردین ماه 1399
اولین  قبلی  ...  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  ...  بعدی  آخرین