رزم حسینی: سامانه جامع تجارت ایران آغاز فصل جدیدی در شفافیت خواهد بود

وزیر صنعت، معدن و تجارت سامانه جامع تجارت ایران را آغاز فصل جدیدی در شفافیت عنوان و برضرورت اهتمام دستگاه های مرتبط برای تسریع در تکمیل این سامانه تاکید کرد.

یکشنبه 9 آذر ماه 1399
تسلیت به مناسبت درگذشت پدر بزرگ گرامی مهندس مهدی داودآبادی مدیرعامل ایدرواویل

همکاران شرکت توسعه صنایع نفت و گاز گسترش ایرانیان ( ایدرواویل) درگذشت حاج محمد داودآبادی، بزرگ خاندان و پدربزرگ گرامی آقای مهندس مهدی داودآبادی، مدیرعامل محترم این شرکت را تسلیت گفتند.

یکشنبه 9 آذر ماه 1399
تصویب ۲۲۶ طرح اقتصادی در ۵۰ نشست شورای عالی اقتصادی

رئیس جمهوری در دیدار اعضای شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی با مقام معظم رهبری اعلام کرد: شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی از زمان تشکیل تاکنون ۲۲۶ طرح را در حوزه‌های کلیدی اقتصاد کشور بررسی و تصویب کرده است.

سه شنبه 4 آذر ماه 1399
رهبر انقلاب: راه غلبه بر تحریم‌ها مشکلاتی دارد اما خوش‌عاقبت است

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: مسیر غلبه بر تحریم‌ها و بی‌اثر کردن آنها ممکن است در ابتدای کار، مشکلاتی داشته باشد اما خوش‌عاقبت است.اگر با تلاش و با سینه سپر کردن در مقابل مشکلات بتوانیم بر تحریم‌ها غلبه کنیم و طرف مقابل بی‌اثر شدن تحریم‌ها را ببیند، به‌تدریج دست از تحریم برخواهد داشت.

سه شنبه 4 آذر ماه 1399
افزایش درآمدهای نفتی صرف تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای می‌شود

رئیس جمهوری کاهش مستمر اتکا بودجه به نفت را از دستاوردهای بزرگ اقتصاد مقاومتی در دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: افزایش درآمدهای نفتی کشور صرف تامین امکانات برای تقویت زیرساخت‌های توسعه ای کشور می‌شود.

یکشنبه 2 آذر ماه 1399
حفر ۸۲ حلقه چاه نفت و گاز در ۸ ماه امسال

شرکت ملی حفاری ایران در هشت ماه امسال موفق به حفاری و تکمیل ۸۲ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور شده است.

یکشنبه 2 آذر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  ...  بعدی  آخرین