برنامه ریزی وزارت صنعت برای کاهش ارزبری ۳.۳ میلیارد دلاری

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رویکرد داخلی سازی در سال "جهش تولید" با جدیت هر چه تمام تر دنبال خواهد شد و داخلی سازی و کاهش ارزبری حدود سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار انواع قطعه و تجهیزات در دستور کار است.

سه شنبه 9 اردیبهشت ماه 1399
افزایش ۱۱۰ درصدی تولید در فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار کرد: فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی اکنون روند افزایش تولید و راه‌اندازی و تکمیل همه واحدهای خود را به خوبی پشت سر می‌گذارند.

یکشنبه 7 اردیبهشت ماه 1399
تکمیل ۱۵ حلقه چاه‌ نفت و گاز از سوی ملی حفاری

کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در فروردین‌ماه امسال موفق به پایان عملیات حفر و تکمیل ۱۵ حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز کشور شدند.

شنبه 6 اردیبهشت ماه 1399
۱۴ تندیس نقره ای و ۸ تندیس برنز سهم شرکت های حاضر در پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

با پایان ارزیابی شرکت های حاضر در پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی در سال ۱۳۹۸ ، همایش نهایی این جایزه با توجه به محدودیت های ایجاد شده به علت شیوع بیماری کرونا و با هدف رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی، بصورت مجازی برگزار شد.

جمعه 5 اردیبهشت ماه 1399
رییس‌جمهوری: برجام زمینه‌ساز تحول در صنعت شد

رییس جمهوری گفت: تحولاتی که از سال ۹۴ در صنایع بالادستی و پایین دستی شاهد هستیم، رهاورد شرایطی است که برجام زمینه‌ساز آن شد.

جمعه 5 اردیبهشت ماه 1399
زنگنه: حل مسائل بازار نفت نیازمند همراهی جهانی است

وزیر نفت کاهش اخیر قیمت نفت را بی‌سابقه دانست و گفت: حل مسائل مربوط به بازار نفت نیازمند همراهی جهانی است و تولیدکنندگان برای بقا باید با هم همکاری کنند، به‌ویژه تولیدکنندگانی که هزینه بیشتری برای تولید نفت می‌پردازند.

چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه 1399
اولین  قبلی  ...  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  ...  بعدی  آخرین