ایران آماده سواپ نفت عراق است

وزیر نفت در جمع خبرنگاران گفت: کارهای عملیاتی، لجستیکی و تامین کامیون برای سواپ نفت شمال عراق از طریق ایران در حال انجام است و هر زمان آنها آماده شدند ما نیز آماده ایم.

پنجشنبه 24 اسفند ماه 1396
مدیرعامل شرکت روسی:پای ریسک‌ قراردادهای نفتی ایستاده ایم

«سرگئی کودریاشف» مدیرعامل شرکت نفتی روسیه (زاروبژنفت) بعد از ظهر چهارشنبه در پاسخ به این سوال که موضع شما در برابر نقض احتمالی برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) چه خواهد بود، گفت: یک قرارداد نفتی به‌طور طبیعی با ریسک‌هایی روبه‌روست؛ باید ریسک‌ها را پذیرفت و کار را با جدیت ادامه داد.

پنجشنبه 24 اسفند ماه 1396
زاروبژنفت دو قرارداد نفتی با ایران امضا می کند

یک منبع آگاه در شرکت «زاروبژنفت» روسیه به خبرگزاری تاس گفت: این شرکت به عنوان نخستین شرکت نفتی روسی دو قرارداد نفتی با شرکت ملی نفت ایران، امضا خواهد کرد.

چهارشنبه 23 اسفند ماه 1396
باید بسازیم و تولید کنیم و به اهلش واگذار کنیم

منصور معظمی معاون وزیر صنعت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت‌: ایدرو سازمانی استراتژیک و سیاستگذار و اجرا‌کننده است که وظیفه آن توسعه و هدایت صنعت است‌.

دوشنبه 21 اسفند ماه 1396
زنگنه: کمبود منابع مالی مانع از اجرای برنامه های اکتشاف نفت شده است

وزیر نفت گفت: بخش اکتشاف نفت در سال های گذشته به دلیل کمبود منابع اختصاصی و معضلات صنعت نفت دچار گرفتاری شده و نتوانسته برنامه های عملیاتی خود را جلو ببرد.

دوشنبه 21 اسفند ماه 1396
کار تحقیقاتی منسجمی برای احصای نیازهای پژوهشی حوزه اکتشاف انجام شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: قراردادهای پژوهشی منعقد شده بین این شرکت و پنج دانشگاه، مبتنی بر کار تحقیقاتی منسجمی است که به منظور احصای نیازهای اکتشافی در مدیریت اکتشاف انجام شد.

دوشنبه 21 اسفند ماه 1396
اولین  قبلی  ...  313  314  315  316  317  318  319  320  321  322  ...  بعدی  آخرین